test yaptım arkadaşlarrr bi bakarmısınızz?

ayy inşallah bakalım nasip.. sen kanda baktırmışsın.. ben daha cesaret edemiyorum.. progestan kullanıyorum şuan.. onun bitmesini bekliyorum.. sende hiç erken belirti filan oldu mu canım? bu arada Allah razı olsun..

Canım geçen ay başladık çalışmalara,gün aşırı yaptık,çatlama gününü falan hesapladık ama tutmadı o ay,bu ay da genelde korunduk,2 kez korunmadık onda da tutmuş,nasip işte,Rabbim ol deyince oluyor.Tatlım geçen ay okadar ümitlenmiştim ki bütün hamilelik belirtilerini yaşamıştım,tabi psikolojikmiş!.Hatta adetim 5 gün gecikti,kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. Bu ay nasılsa olmaz diye kendimi dinlemedim hiç,tek farkettiğim ağzımdaki metal tadıydı..3-4 gün önce hissettim metal tadını.onun dışında bi belirti olmadı ben de.sol kasığımda batma şeklinde kramplar ve bel ağrım oluyodu,adet olmadan önce de bende olur o belirtiler o yüzden hamilelik aklıma bile gelmedi.

Son düzenleme:
Canım baktım senin yerine,13 eylüle göre 5 hafta 1 günlük hamilesin ve muhtemel doğum tarihin de 19 Haziran 2012:)

amin aminnn inşalllah rabbm ısteyen herkeslere versın ınsalllah canı gonulden dılıyrum...ve bol bol dua edın..namz kılınn...şükredinn..hayrlııs ıse dua edınn..

tugba fatıh senın kac aylıktı kardeşim..bz aynı aydamı dgm yapıcazz ne gzlll inşalllahh...

Aselcim evet kısmetse aynı ayda doğum yapcaz ama sen benden 1-2 hafta önce yapacaksın galiba:)dün beta hcg me tekrar baktırdım,174 tü,333 olmuş.galiba 3-4 haftalık hamileyim.. Hamilelik süresince birbirimize destek olalım:)

evt cnm arkadasım bırbırımıze destek olalım unutmıyalımm bırbırımızı..bı arkadasımızdaha varr ..
bsrgms onuda tebrık edıyrumm...sen ben o suan haış olarak grdukelrımmm:)
ben yrın doktora gıdecegım cuma gel kalp rıtmıne bakalım dedı bana hemen olurmu oylee ?

canım sen 19 ben 26 tuğba 27 haziranda gözüküyo doğum inşallah iyi gecer hamileliklerimiz...ben 2 hafta sonra gitcem uzakta oturuyorum o yüzden sağlama alayım kendimi:)

canım sen 19 ben 26 tuğba 27 haziranda gözüküyo doğum inşallah iyi gecer hamileliklerimiz...ben 2 hafta sonra gitcem uzakta oturuyorum o yüzden sağlama alayım kendimi:)

ne gzlll harıkasınızzz...ınşalllah kzlarrr..
sagsalım saglıklı rahat hamışligimiz olurrrr...tsk ler hesabın ıcın :)

Senin değerin yüksek tatlım,o yüzden görülür,5 haftalık falandı dimi hamileliğin?.

Evettt peki kızlar içinize ne doğuyor?. Benim sanki oğluşum olcakmış gibime geliyor:) Peki siz ilk ne hissettiniz:)

Allahım sağlıklı.hayırlı evlat nasip etsin canım gözün aydın..darısı isteyen herkesin başına

asel canım çoook sevindim. tebrik ediyorum seni. kaç gündür girmiyodum internete. girdiğim gibi sana baktım. sonuç ne diye. görünce çok sevindim. Allah tamamına erdirsin inşallah. özelden mesaj atamıyorum. inşallah görürsün burda.

cnmm coook tsekkur edıyrummm...evt hamiş oldum ama hala bısı anlamadım...doktora gttım kanıma baktı sadece baska bısı yapmadıı bısıde demedı.dun halvete grdık sonra kanamam oldu azıcık.sonra o hlvetten sonra bugunde kahvemsı akıntımoluyr cok moralım bozuk anlayamadımm..cok korkuyrumm.....en son regl tarıhım 13 eylul du buna gore 5hftalıkmı ne oluymus doktr demedıbunu nette duydum..sımdı doktorlar ozelını kapatıp devlete gecınce aynı kopek gıbı oluyolarmışşş..hıc bısıyle ılgılenmedı anlıyacagın

bende test yaptırdım benim sonucumda resimdekinin aynısı gibi birde kan tahlili yaptırdım sonuc 142,9 çıktı adetime 6 gün var hamilemiyim lütfen yardım edin

bende test yaptırdım benim sonucumda resimdekinin aynısı gibi birde kan tahlili yaptırdım sonuc 142,9 çıktı adetime 6 gün var hamilemiyim lütfen yardım edin

edacım adet gunun gunu gunune gelirmi? adet gunun 1 yada 2 gun gecıkınce kan degerine bırdaha baktır yukselış olursa hamilesindir inşalllah..hberını beklıyruz cnmm

kızlar anladığım kadarıyla daha yeni ve tecrübesizsiniz acaba şöylemi böylemi diyeceğinize biribirinizden yarım yamalak bilgiler alacağınıza iyi bi doktor araştırıp bulup doktora gidin şaşkın ördekler sizi. kahverengi akıntı geldi diyosun bu önemli bişey olabailir allah korusun.
sağlıkla gelsin bebekleriniz..

canım kötü düşünme. inşallah kötü bişey yoktur. ama doktora git tabi.moralini bozma. biz de keseyi gördük. yarın gidicez kalp atışlarını duyarız inşallah.

canım kötü düşünme. inşallah kötü bişey yoktur. ama doktora git tabi.moralini bozma. biz de keseyi gördük. yarın gidicez kalp atışlarını duyarız inşallah.

doktora gttım cnmm 5hftalık dedı 1 hfta sonra gel bır daha bakalım dedı.kalp atısı duyalım dedi.oyle yani cnmmm.senden haber beklıyrum yarın.....
birbirimizden dualarımzıı eksık etmıyelımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…