test yaptım arkadaşlarrr bi bakarmısınızz?

sizin değer 1-10 haftalık arasına denk geliyor. betahcg değeri 5'in üzerindeyse hamilelik durumu oluyor ve bu değer her gün katlanarak artıyor. Değeriniz yüksek, sizinki 5 haftalıktan fazla galiba :)

gercektenmıı yaaa 5 haftalıkmıı nasıl oluyr cnm o? bu aykı adet gunum 13 dü.gecen ayda oyle ıdı yanı ne zmn tutmuş adetım bıttıkten hemn sonramı tutmuşşş sasırdım yaa.nasıl olacak bu hesaplamalar falan..dgm gunu ne zmn hesaplanıyr nasıl oluyrrr..
çok hycanlandım ben amaa :)
bu mutlulugumla tum arkadaslarıma dua edıyrummm rabbim tum musluman kardeşlerime hepsine nasıp eder ınşalllah hyrlısıylaa
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

doğum yaklaşık 19 hazirana falan geliyor
hafta hesabını da son adet tarihine göre yapacaksın
13ünde tutmuş varsayıyosun yani, ona göre 4+6dasın
yani 5 haftalık diyebiliriz

doğum yaklaşık 19 hazirana falan geliyor
hafta hesabını da son adet tarihine göre yapacaksın
13ünde tutmuş varsayıyosun yani, ona göre 4+6dasın
yani 5 haftalık diyebiliriz

4+6 ne demk oluyr cnmm kusura bakma bu konularda hıc bır bılgım yok nasıloluyrr..daha ayrıntılı anlatabılırmısınızzzz...ben bılmyrum hıc bısıııı

4+6 ne demk oluyr cnmm kusura bakma bu konularda hıc bır bılgım yok nasıloluyrr..daha ayrıntılı anlatabılırmısınızzzz...ben bılmyrum hıc bısıııı

4 hafta 6 gun demek istıyor arkadaş yanı 5 haftalık hamılesn

Hayırlı olsun canımmm isteyen herkes için dua et olur mu ben de çok istiyorummmmmmmmm

Hayırlı olsun canımmm isteyen herkes için dua et olur mu ben de çok istiyorummmmmmmmm

amin kardeşiiiim aminnn...dualarımda tum bebek ısteyenlerede due edıyrumm..rabbım hayrlı zamanlarda nasıp eder inşalllh..ben hep hyrlı zmnlarda dıe dua ettım...ınşallllahhh

Canımm süper bi değer,hamişsin hamiş:)

amin kardeşiiiim aminnn...dualarımda tum bebek ısteyenlerede due edıyrumm..rabbım hayrlı zamanlarda nasıp eder inşalllh..ben hep hyrlı zmnlarda dıe dua ettım...ınşallllahhh

Canım eşine söyledin mi bu güzel haberi?. Ben süpriz yaptım,çok sevindi..

Canım eşine söyledin mi bu güzel haberi?. Ben süpriz yaptım,çok sevindi..

soylemedım cnm suprız yaptım ama hala suprızımın sonucunu beklıyrum kahretsın eşim işte ve tlfnunun sarjı bıttı..burda 5 haftalık dogurmak uzereyımm..
ben kargo ıle paket yollladımiş yerınee
sen ne yaptın tatlım nasıl sonuclandı senınnn

Canım şöyle yaptım,aslında idrar testini yapınca yanımdaydı eşim,ikinci çizgi silik çıktı,sonra sabah tekrar yaptım ve test negatifti,eşime söylemeden gidip kan verdim,gün içinde de eşimi arayıp ağlamaklı ses tonuyla canımm adet oldum dedim,garibim üzülme diye beni teselli ediyor:)olsun yine deneriz üzülme diyor,sonra akşam sonucu aldığımda (174) hemen bi bebek mağazasına gittim,mama önlüğü ve minik ayakkabı aldım,hediye paketi yaptım,bi de bi müzik kutusu buldum,yumurta çatlamış ve içinden bebek çıkmış,çok tatlı bişey,onu da aldım.Yatak odasındaki aynanın üstüne not yazdım,hayatım komidinin çekmesini açabilir misin diye?. Sonra çekmecenin içine başka bi kağıt:aa yanlış söylemişim yastığının altına bakar mısın yazdım,yastığın altında da bebeğimizin ağzından yazılmış bi mektup ve üzerinde şu not yazıyodu:mektubu alıp hiç açmadan gazeteliğin içine bakar mısın.(evde köşe kapmaca oynattım adamı akşam akşam):)gazeteliğin içinde test sonucum vardı,görünce gözleri doldu,nasıl yanii dedi,sen şimdi gerçekten.. dedi ve gözleri doldu,sonra mektubu müzik kutusu eşliğinde okudu,gözleri iyice doldu ve bana meleğim bi melek mi dünyaya getirecek diye sımsıkı sarıldı.. durup durup müzik kutusunu dinliyor,bebeği izliyor)sabah uykudan kalktığında ilk işi müzik kutusunu açmak oldu,çok efsunlu bi sesi var,evde bebek var sanıyorum dedi,bebeğimizi bu müzikle uyutalım diyo:)

cnm yaaa cok sevındım cooookk ....ya bz hamişliler olarak toplanmalıyız bır ortamdaaa.ne olup bıtecek bakalımmm...hyrlsıı olsun rabbim hyrlı saglıklı evlatlarımızı almayı nasıp etsınnnn inşalllahhh..

Aminn canımm inş... Bebişimin kalp atışını duymak istiyorummm İçim ancak o zaman rahat edecek.. Senin son adet tarihin ne zamandı?.

Aminn canımm inş... Bebişimin kalp atışını duymak istiyorummm İçim ancak o zaman rahat edecek.. Senin son adet tarihin ne zamandı?.

Muhtemel doğum tarihi hesaplama motoru var bi sitede,son adet tarihim 21 eylül,buna göre 4 haftalık gebesiniz ve muhtemel doğum tarihi 27 haziran yazıyo:)

Muhtemel doğum tarihi hesaplama motoru var bi sitede,son adet tarihim 21 eylül,buna göre 4 haftalık gebesiniz ve muhtemel doğum tarihi 27 haziran yazıyo:)

son adet tarıhım 13 eylülll cnmm...nasıl nerden hesaplanıyrr bende hesaplıymmmm :) aynı ayda dohum yapıcaz ozmnnnnn

son adet tarıhım 13 eylülll cnmm...nasıl nerden hesaplanıyrr bende hesaplıymmmm :) aynı ayda dohum yapıcaz ozmnnnnn

Canım baktım senin yerine,13 eylüle göre 5 hafta 1 günlük hamilesin ve muhtemel doğum tarihin de 19 Haziran 2012:)

ayy kızlar ne güzel yaa..hayırlısı ile kucaklarınıza da alın inşallah.. benimde son adetim 21 eylül.. ve beklemedeyim.. klomen kullandım bu ay.. inşallah sonucum da iyi olur.. sizler gibi bende iyi haberler verebilirim.. hamişlerin duası kabul olurmuş, dua edermisiniz bizim için de..

Canımm elbette ederiz etmezmiyiz hiç.. Benim de son adet tarihim 21 eylüldü,eğer hamişsen aynı hafta doğum yapıcaz desene:)

Canımm elbette ederiz etmezmiyiz hiç.. Benim de son adet tarihim 21 eylüldü,eğer hamişsen aynı hafta doğum yapıcaz desene:)

ayy inşallah bakalım nasip.. sen kanda baktırmışsın.. ben daha cesaret edemiyorum.. progestan kullanıyorum şuan.. onun bitmesini bekliyorum.. sende hiç erken belirti filan oldu mu canım? bu arada Allah razı olsun..

Tebrik ederim Ay ne guzel duygudur simdi o. Darisi cocuk isteyen herkesin basina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…