Test yapmayı bekleyenler...Nasıl sabrediyorsunuz

parlayanyldz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
134
76
26
Cumartesi günü yumurtlama günümdü. Henüz 5 gün geçti ama inanılmaz stresliyim. Eşimin doğum günü yaklaşıyor. O gün ona güzel haberi vermek isterim. Nasıl sabredeceğim? Kendimi sürekli burada buluyorum
Öğretmen olduğum için de evdeyim daha. Haftaya ise son tatil haftası biz öğretmenler için
Lütfen bu bekleme olayını nasıl daha sakin atlatırım tavsiye verin

Ben öncelikle regl i takip ettiğim uygulamayı sildim buraya daha az girmeye başladım kendime yabancı bi dizi açtım ve onu izliyorum dizinin bölümü bittiğinde 5 dk yeni açılan konulara bakıyorum yardım edebileceğim kişilere yardım ediyorum sonra dizime devam ediyorum eğer bunları yapmasam saatlerce burda belirti arıyorum bütün günümü bu sitede geçiriyorum bütün günümü regll takvimine bakmakla geçiriyorum kafam okadar salak oluyorki aha diyorum regle 3 gün kaldı bi bakıyorum hălă 5 gün var sürekli bakmaktan günler geçti sanıyorum

Ay ben de eski dizileri izliyorum ama ne bileyim yine kendimi burada buluyorum. En iyisi ben de o uygulamayı sileyim yoksa sitede kafayı yiyeceğim.
Belirtilere artık inanmıyorum ya geçen 2 ayda gecilmem bile oldu ama bebek yoktu.
Şimdi kaç gününüz kaldı

Dizime devam yanına birde sütlü kooofiii misss tavsiye ediyorum çok iyi geliyo kafan dağılıyo yabancı dizi seviyorsan izlemeni tavsiye ederim the wampire diaries

Eklentiler

• 20240822_104447.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 30
Kaç günüm kaldı bilmiyorum uygulamayı regl olduktan 2 3 gün sonra silmiştim hangi tarihte olduğumu bilmiyorum ama 1gün önce fln dr. Gittim istesem bulurum amu bulmak istemiyorum saldım çayıra mevlam kayıra

Regle gebeliğe dair bütün uygulamaları sil burayada çok girmemeye çalış girersende yardımcı olacağın konuları seç belirti dinleme kendinde belirti arama sitede sıkılırsan yazmak istersen instamı vereyim ordan yaz sohbet edelim kafanı bir şekilde rahatlat yoksa kafayı yersin tecrübe konuşuyor kckska

Sabretmeyenlerde var ben mesela dün 9.gündü yumurtlamadan sonra ve dünden itibaren test yapmaya başladım veeee negatif bugünde negatif muhtemelen tutmadı çünkü daha önce gebelik kayıplarım olmuştu 10.gün testte çıkardı olsa çıkardı yani bakalım pazar günü regl günüm

Umarım vardır ya bence daha erken gibi

Olsa çıkardı diye düşünüyorum bakalım
Dualaşalım. Olumlu düşünelim lütfen

Kızz kafayı yersin öyle anacım yapma kendine bunu ben bekarlığımda hiç takip etmezdim reglimi fjskms evlendim 10 ay takip ettim kafası esti 3gün gecikti kafası esti 4 gün erken oldu bu ay sonunda uygulamayı sildim ve yüklemicemde regl olursam olurum olmazsam hayırlısı silin uygulamarı takip etme kendinş dinlemd bu ay kuş gibiyim varya nerdeyse 0 stres

Canım renk takip edemem düzenli yumurtlama takip ediyorum 5 gebelik kaybım var erken öğrenip önlem almam lazım stres yapmıyorum mecburum bir nevi yani salacak yaşta da değilim Şuan

Canım renk takip edemem düzenli yumurtlama takip ediyorum 5 gebelik kaybım var erken öğrenip önlem almam lazım stres yapmıyorum mecburum bir nevi yani salacak yaşta da değilim Şuan
Hııı anladımmm seninki alengirli bir iş ilaç fln kullanman lazım sanırım hakkında hayırlısı olsun rabbim kolaylıkla nasip etsin inşallah

Zor geçiyor zaman :) benimde içim içimi yemişti zor sabretmiştim ama pozitif haberini almak çok güzel bir duygu inşallah sizde yaşarsınız

Valla ben de dayanamıyordum her ay ta 5 gün kala test yapmaya başlıyordum yumurtlamanın 9. Günü falan başlıyordu benim mesai. Bu ay tam adet gunumde yaptım yine gecikme falan bekleyemedim ve çok şükür hamileyim. Bizim de evlilik yıldönümümüze 1 hafta falan vardı öğrendiğimde. Ben ne yaptım şak diye telefondan söyledim ben sabırsızım ama kocamın da hadi hadi çıkar ağzındaki baklayı ısrarları yüzünden oldu biraz da keşke tavsiye verebilsem.

Merhaba benim de yumurtlama cuma günüydü ve ben de öğretmenim kendime yapacak aktivite arıyorum yürüyüş yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…