Test sonucuma bakarmısınız lütfen?

Yok gene dogrudur ama bu 6 aylık hamile birinin testi senin ki yeni oldugundan da olablr ama
Ama siz bu şekilde belirtmiyorsunuz farkındaysanız? Bu şekilde belirtmediniz direkt insanı olumsuz etkiliyorsunuz, yazınızı kopyalıyorum;
"Ovulasyonda boyle cıkar hamile olsan tersi ckıyor bastaki silik ckıyor yani anlıycagın
"
Sizin gibi negatif insanlar burada hamile bile olsa bir kadının ağlamasına ve demorize olmasına sebep oluyor ANLIYCAĞIN(!)

Hyr gene aynısı ckıyor ama bu kadar silik cıkmıyor bastaki yani umutsuzlancak bisey yok bosu bosuna da umitlenmesinler sizinki resmen yumurtlama olmadıgını gosteriyor oylede herkeze umut vermis oluyorsn ama onu napıcaz pkii sizinkide herzaman ki gibi cıkanlar gibi ckıyor

5. Haftamda tekrar yaparım, sorun değil. Hamile bir kadın zaten yumurtlamaz çünkü yumurtası döllenmiş olur.
Ben ve benim gibi bir çok insan içlerinde kalan son küçücük umudu birazda olsa büyütmek için umutlanmak için paylaşım yapıyor, zaten kesin pozitif olduğunu yada kesin negatif olduğu bilse yazmaz değil mi?
Boşa umut vermek değil regl dönemi geldiğinde zaten negatif olduğunu öğrenecek, o süreye kadar umutlu olmasında ne sakınca var?
Çok yakınını acı şekilde kaybetmiş birisine kolu bacağı kopmuş, araba tamamen parçalamış berbattı başın sağolsun mu denir? Yoksa hastaneye kaldırıldı tedavi ediyorlarmış, iyi olacak, yoğun bakımda gibi geçiştirici şeyler mi söylenir?
Buraya yazan biri olarak eminim benim gibi olanlarda var, sizce boşa umut dediğiniz ve direkt demorize ettiğiniz birisi olarak saatlerce ağladım. Topiği acacak kadar çaresiz kalıp merhametsizce yorumlarınızı okumak gerçekten çok acı veriyor.
Evet gerekirse kesin negatifse ama anne adayı çok heyecanlıysa pembe yalanlar söylenir insanlık olarak bunu yapmalıyız. Sonuçta doktor değilsiniz veya o insanı demorize etmemek adına yalan söylediniz diye kimse sizi yargılamaz.

Hyr kuzum yanlıs anlama ben yardım edeblmek icin yazdm krmak flan istemedim kusura bakma tabiki belki yardımım dokunur diye dusundm yani kotu bi niyetle yazmadım kimseyi kırmak uzmek ıstemem tabiki rabbim herkeze saglıcakla bebek versin tabiki senin de hayırlı olsun bu arada saglıcakla alırısn insallah bebegini

Asıl ben seni kırdım galiba ben özür dilerim

Tmam canm sorun degil benmde gcen ay benm ovulasyon testim full pozıtıftı kopkoyu hepside 15 gun boyunca kendimi kesin hamileyim dedim ama degilmisim bende

Bu arada ruyamı da anlatıyım sana bak bu arada benm adetim eylul 25 te olucak ruyamdada 25 sayısını gordum kafama taktım acaba mı dıye hastaneye gidiyorum hastanede elime kagıt verıyolar beta 25 yazıyordu adet tarıhımmde 25 ay dedim acaba mı ? Bakalım 6 gun kaldı adetime bu arada

Merhabalar cok sevindim hamile oldugunuza bende sizin gibi durumdayim suan reglime 6 gun var ve ben gebelik testi yaptim sebebi lh testim devamli koyu cikiyor eskiden yumurtlama olur ve catlar siliklesirdi ama 1 haftadir koyu bilgisi olan varmidir diye buraya da atmak istiyorum yorumlarsaniz sevinirim:)

Eklentiler

• 20220923_193312.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 133
Eger bu ovulasyon testiyse anlamak zor vucuttaki hormon yüksekligi bazen cift cizgi cikariyor ovulasyonlarda normal test yapmani öneririm canim insallah vardir adetinede varmis daha gecsin adetin sonra cikar nasl olsa

Kaç gün geciktin peki

Sizinle benzer durumdayım regle 4 5 gün kala şöyle bir silik çizgi gördüm erken gebelik testinde bir sonraki gün normal gebelik testinde negatifi gördüm yarın regl günüm direkt kan vereceğim artık bu testlerdeki negatifleri görmek ardından acaba diye umut etmeye devam etmekten çok yoruldum yazdıklarınızı okudum etkilendim yarın kan testim için dua edin bana da

Eklentiler

• C0BC761B-439E-4B30-BD05-C6A1ED707175.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba canıııımmmm kan testi sonucun çıktı mııı beni çok tersleyen ve moralimi bozanlar küçük mutluluğumu bile çalanlar oldu bu forumda umarım hamişsindir cevabını heyecanla bekliyorum

Merhaba canıııımmmm kan testi sonucun çıktı mııı beni çok tersleyen ve moralimi bozanlar küçük mutluluğumu bile çalanlar oldu bu forumda umarım hamişsindir cevabını heyecanla bekliyorum
Bugün verdim daha çıkmadı canım inşallah bir sirpriz olue çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…