Test sonucuma bakarmısınız lütfen?

GÜNCELLEME KIZLAR ŞİMDİ YAPTIM SİLİK ÇİZGİ ÇIKTI İDRARIMI TUTTUM SEYREK OLMAYAN İDRARIMDA İLK DAKİKADA ÇIKTI LÜTFEN YORUMLAYIN VAR MI NOLURRRR 🫣🫣🫣
Kızlar hamilelik testini 1 saat kadar önce yaptım ikinci çizgi hiç çıkmadı, şimdi ovulasyon yaptım 2. Silik çizgi çıktı anında.
Regl olmama 6 gün var. Ovulasyon testinde 2. Çizginin çıkmasının sebebi nedir? Yumurtlama olamaz ? Hamilemiyim lütfen evet deyin bana 🥺🥺
Ovülasyon testinde neden gebelik arıyorsunuz siz anlamadım gebelik testi gebelik içindir süz ovülasyon testinde gebelik bekliyorsunuz lütfen bu konularda daha bilinçli ol

Merhaba.
Yumurtalama 4-5 Catlama 6 Ekim ise. Bat zamanida 17 Ekimse 4 gün kala test yapılsa test sonuc verir mi

GÜNCELLEME KIZLAR ŞİMDİ YAPTIM SİLİK ÇİZGİ ÇIKTI İDRARIMI TUTTUM SEYREK OLMAYAN İDRARIMDA İLK DAKİKADA ÇIKTI LÜTFEN YORUMLAYIN VAR MI NOLURRRR 🫣🫣🫣
Kızlar hamilelik testini 1 saat kadar önce yaptım ikinci çizgi hiç çıkmadı, şimdi ovulasyon yaptım 2. Silik çizgi çıktı anında.
Regl olmama 6 gün var. Ovulasyon testinde 2. Çizginin çıkmasının sebebi nedir? Yumurtlama olamaz ? Hamilemiyim lütfen evet deyin bana 🥺🥺
Hamilesin tebrikler :)

Merhabalar cok sevindim hamile oldugunuza bende sizin gibi durumdayim suan reglime 6 gun var ve ben gebelik testi yaptim sebebi lh testim devamli koyu cikiyor eskiden yumurtlama olur ve catlar siliklesirdi ama 1 haftadir koyu bilgisi olan varmidir diye buraya da atmak istiyorum yorumlarsaniz sevinirim:)
Canım merhaba nasılsın? Lh testlerinin koyuluğunun nedeni belli oldumu ? Hamilemisin😍😍😍

Kuzucuummm burada danışmıştım 🙈 bunların yanı sıra şuan sürekli uyku halim gitti ama bel ağrısı, karın şişliği, göğüslerde acayip dolgunluk, karın ağrısı (alt kısmı), sürekli terleme, uyuma isteği ama uyuyamama, fazlaca mutluluk ve duygusallık, akıntım hep vardı asla akıntı sorunu yaşamazdım (ovulasyon zamanı sonrası 2 gün şeffaf ve uzayan yapıda, sonrasında ise sürekli ıslaklık hissi ve beyaz renkte kıvamsız sıvı şekilde, iç çamaşırıma damla şeklinde gün içerisinde 2-3 kez gelirdi, WC de her sildiğimde epey ıslak ve beyaz renk) koku alamama(çirkin kokuları güzel güzel kokuları çirkin yada hayali

kokular duyma), açlık hissim halaaaa var ve soğan doğrayamayan ben şuan sürekli soğan yiyorum , nefes darlığım var ilk şüphesine düştüğümden beri 🥰 bunları yaşadım hemde regl biter bitmez 🙈
Bunları o zaman hissedemezsin, olmaz etmez, ne testi çıkmaz, şimdi test mi yapılır, negatif! diyerek beni ağlatan insanlar oldu benden naçizane tavsiye böyle mutsuzluk saçan insanların umudunu çalan kişileri ciddiye alma ve hep umutlu ol kuzum ♥️♥️
Hayırlı olsun canım🤲
Reglden hemen sonra yumurtlama
döllenme olmadan başlar mı?

Yunurtlamanın hemen sonrasinda belirtiler başlamış olabilir mi ne dersin?

Hayırla sağlıkla kucağına aldırsın Mevlam meleğini🤲

Kuzum ben ovülasyon zamanı yaptım bayağı belirgin silik çizgi(ayın 10unda), 14 eylülde yaptım ilk başta görünüp sonradan tamamen yok olan 2. Çizgi, dün sabah yaptım silik çizgi, akşamına ben hayal mi görüyorum diye seyrek idrarla yaptım direk negatif çıktı bu sabah 6.30 gibi yaptım yine çok silik 2. Çizgi ve 9 da kan testine gittim 11 HCG 🙈🥰
Tam bi yılan hikayesine dönmüş 🙃
Ovulasyon, yunurtlama zamanı hcg testi mi yunurtlama testi mi yapmıştın?
Hcg ise çıkmaz, yumurtlamaysada yumurtladığını gösterir lh testi.

Merhaba; kaset testler için yumurtalama üzerinden mi gün sayılıyor çatlama üzerinden mi deneyimli arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

X