Test sonucuma bakar mısınız?

Eklentiler

• E116EE49-867E-4C61-9A26-3A07018EAA74.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 111
Çok teşekkür ederim dün akşam kan verdim artış olmuş betada sonucu da paylaşayım seninle
Olması gerektiği gibi artmış gayet güzel Hiç kötüyü düşünmeyin. Hamilesiniz. Duanızı edin hayırlı olsun
Henüz çok yeni umarım kimyasal gebelik olmaz Perşembe günü doktordan randevu aldım.
Bende cuma gideceğim. Benim artık keseyi ve bebişi görmem gerekiyor Yarın da sağlık ocağına gidip HCG baktıracağım. En son 1022ydi bakalım kaç olmuş

Gittin mi sağlık ocağına ben bugün de kan verdim 3 günde 3 katına çıkmış neredeyse inşallah böyle devam eder

Eklentiler

• D888B3B3-CBB1-402A-A501-84E39A5891EC.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 107
Gittin mi sağlık ocağına ben bugün de kan verdim 3 günde 3 katına çıkmış neredeyse inşallah böyle devam eder
Ya gittim ben ama doktor beta HCG istediğim halde baktırmamış. Şaka gibi öğrenemedim. İdrar tam kan falan baktırmış. Çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah. Yarın ultrasona gidiyorum direkt artık kese görmem gerekiyor. Dua edin benim 1022ydi 20sinde yarın 26sı 2 katı arttığını düşünürsek şuan değerimin 5.000+ olması lazım. Varsayımlarla gidiyorum ama bakalım artık

Ayyy inşallah inşallah göreceksin bize de haber ver olur mu eve geçince

Hiç bozma moralini yarın güzel bir gün olacak inşallah hiç kanamanız oldu mu peki bu süreçte bir iki damla kan geldi bugün yine benden.
Yok valla hiç olmadı ama akıntım çok hamilelik başından beri beyaz beyaz akıyor, günlük ped yetiştiremiyorum. Bende sorguladım bende niye olmadı yahu diye, dün aile hekimi sağolsun en azından sorularımı cevapladı her kadında olmaz ama sonradan belki hamileliğin 5. - 6.ayında görebilirsiniz hiç belli olmuyor dedi. Akıntı içinde hamilelerde genelde oluyor hormonlarınız 2 katı çalışıyor dedi. Sizin bebe çok hareketli olacak gibi düşündüm. Nasıl yerleşiyosa maşallah

Hesap yaptım size tabi gerçeği net olarak yansıtmayabilir ama.
25.10.2022: 150,4
28.10.2022: 300
31.10.2022: 601
03.11.2022: 1203
06.11.2022: 2406 (kese görülebilir)
09.11.2022: 4812

Yani 10 Kasım perşembeye kadın doğuma randevu alsanız ultrason için en mantıklı tarih olabilir.

Valla benim de öyle akıntım da çoğaldı dün günlük ped aldım bende bakalım Perşembe ne diyecek doktor inşallah güzel geçer hepimizinki

Ayyy neden zahmet ettin 8 kasıma da randevu aldım bu perşembe gününe de aldım randevu tekrar kan testi vermeyi düşünmüyorum perşembeye kadar elimde 2 adet gebelik testi var onlarla kontrol edeceğim süreci. Sadece sağ kolumdan kan verebiliyorum sol kolumda damar bulamadıkları için sağ kolum pert oldu hep aynı yerden kan alıyorlar

Oy kıyamam çok iyi zamana almışsın. Çok heyecanlıyım ikimiz adına inşallah yüzümüz güler yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik az daha sabır

Mervehsrkaya94 kese görüldü karın muayenesinde 4 haftalık dediler. İçini göremediler tabi. 10 gün sonra yani 8 Kasım'da inşallah bebeği kalp atışlarını görebilirmişiz

Mervehsrkaya94 kese görüldü karın muayenesinde 4 haftalık dediler. İçini göremediler tabi. 10 gün sonra yani 8 Kasım'da inşallah bebeği kalp atışlarını görebilirmişiz
Çooook sevindim canım benim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Son adet tarihin neydi kuzum senin ben en son 15 Eylül’de oldum 21 Eylül’de yıkandım sabah test yaptım pozitif çıktı 1 dakika olmadan ama pembe akıntım var yani küloduma bakınca tertemiz ama sildiğimde peçetede görüyorum çok korkuyorum ya

Eklentiler

• AAE281E8-ACDA-4D8B-81F4-36A15B79E35A.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 97

4 hafta 3 gün dedikleri için böyle bi hesap çıkardım kendime. Benim son adet tarihi 21 ağustos. Ama geç döllenme ile gebe kaldım. Yani maalesef son adet tarihimi sayamıyorlar. Bebeği vs gördükleri zaman gebelik tarihi belirleyecekler bana. Benim hesabıma göre de gebelik tarihim 28 ya da 29 Eylül falan. Ama rahme yerleşme olmadan ne kanda çıkar gebelik ne de idrarda. Benim durum biraz karışık yani

Korkmayın, anneniz nasıl bi gebelik yaşamış sorma fırsatınız varsa ona bi sorun. Benim annem kanamasız mide bulantısız geçirmiş mesela. Benimde şuan aynı şekil devam ediyor. İsterseniz özele kadın doğuma gidin yarın pembe akıntıdan korkuyorsanız. Bence hiç bir sorun yok değer de gayet iyi. Folik asit kullanın bide bence. Çok destekliyor.

Folik asit kullanıyorum 4 gündür yarın ki randevum özelde sabah 9 buçukta size de bilgi veririm çıkınca annem çok rahat hamilelik geçirmiş mide bulantısız kanamasız ama o doğum sırasında çok sıkıntı çekmiş her iki gebeliğinde de. Bünyeden bünyeye değişiyor demek ki. Benim ilk idrar testim 16 ekim pazar sabahı çok çok silik çıktı salı sabahı tekrar yaptığımda silik biraz daha belirgindi ilk kan testim 18 Ekim’de 16 olarak çıkmıştı sanırım benim de döllenme 28 29 30 Eylül’de oldu belki yarın gittiğimde keseyi görebilirler

Aynı anda gebe kaldık desenize benim de kan değerim çıkmış e nabıza geç düşmüş 24 ekim 3833hcg bugün 26sı kese gördük. Sizde görürsünüz kesin ya vajinalde büyük ihtimal ama. Benim 10 Ekim'de 28di çünkü. Doktor karından baktı gördü keseyi. Uf çok heyecanlı ya dimi

Evet galiba ama sizinki biraz daha erken benimkinden belki benim ki ekimin ilk haftası da gerçekleşmiş olabilir hiç hatırlayamıyorum evet ya yarın olmak bilmiyor çok heyecanlıyım inşallah sağlıklı bir şekilde benimledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…