Test sonucuma bakar mısınız?

incig

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
315
115
Merhaba. 50 gündür adet olmuyorum. Bugün pazar. Perşembe günü kan testi verdim 0.2 çıktı. Ondan önceki hafta da verdim test 0.2 çıktı. Cumartesi yani dün akşam 11.30da idrar testi yaptım ve silik ikinci çizgi çıktı. Sabah kalktım gittim predictor express ve iki adet normal ucuz gebelik testi aldım. Kabak gibi silik çizgiler gene çıktı. Ancak doktor beni sadece alttan muayene etmişti. Rahim duvarın kalın, yumurtaların da aşağıda. Sadece adet olamıyorsun dedi. Polikistik gördüm dedi. Hamile kalabilirsin ama bu bi anda beklemediğin zaman olabilir dedi. Kan testin gelsin sana adet söktürücü yazayım dedi. Ama ben adet söktürücü almadım çünkü bi insanın 3 haftadır meme uçları kesiliyomuş gibi ağrımaz arkadaşlar. Kenar halkaları da koyulaştı, ucu da çıkmaya ve çatlamaya aynı şekilde. Yarın devletten randevu aldım inşallah hamileyimdir. Düşünceleriniz neler?

Eklentiler

• IMG_20221009_150637-min.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 549
Hamilesiniz. Geç döllenme olmuş. Hayırlı olsun.

Polikistigim diyorsunuz doktor rahim kalınlaşmasıda görmüş zaten.belliki geç yumurtlama görmüş ve gebe kalmışsınız.bu evrede ultrasondan başka bişey görülmez zaten.2 günde bir kan takibi isteyeceklerdir.hayirli olsun.

Ay inşallah hamileyimdir. Yarın doktora gideceğim o da bişey göremeyecek büyük ihtimal. Kanda çıkar inşallah değerlerim güzel bi şekilde.

Ay inşallah hamileyimdir. Yarın doktora gideceğim o da bişey göremeyecek büyük ihtimal. Kanda çıkar inşallah değerlerim güzel bi şekilde.
Ultrasonda bir şey görülmez, rahim kalınlaşması iyi diyebilir en fazla. Kan testiniz 100-300 arası bir değerdedir. Yeni bir gebelik. Muhtemelen yumurta geçen hafta döllenmiş ve birkaç gün önce rahme yerleşmiş.

Rahme yerleştikten sonra kanda ve idrarda çıkıyor anladığım kadarıyla değil mi?

İnşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız.
Alttan ve karın ultrasonunda göremedi. Geç döllenme yaşıyor olabilirsin çok yeniyse göremiyorum dedi. Rahim duvarın evet kalın dedi. Polikistik gibi duruyo şurası ama hormon testinde net bilgi alabiliriz dedi. Kan istedi. 3 tüp kan verdim sanırım hormonlarıma da bakacak. Kan testini bekliyorum :))

Hadi bakalım. Hayırlı sonuçlar alacaksın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…