Test sonucuma bakar mısınız?

Üzerinden 4 gün geçti ama

Eklentiler

• 8EAC53A3-8817-4812-BFC2-EBFDBF073BA4.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 247
Kızlar selam 28 Ekim'de doktor randevum ama doktor kan takibi istemediği için bende nasıl öğrenirim yükselip yükselmediğini dedim kaset test aldım Benim gibi İlk gebeliğini yaşayacak anne adaylarına da örnek olur belki. İkinci çizginin git gide koyulaşması HCG değerinin yükseldiğini gösterir. Aralarındaki farkı anlamanız için de fotoğraf bırakıyorum dualarınıza ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG_20221015_125407.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 234
Kan verdiginiz yer yanlislik yapmis olabilir mi? Cunku hamilesiniz

Kan verdiginiz yer yanlislik yapmis olabilir mi? Cunku hamilesiniz
Geç döllenme yaşadığımı söyledi doktor. Negatif kan testi elime ulaştıktan 2 gün sonra kaset testte öğrendim Allah'tan

Çizgiler belli inşallah hamilesindir

İnşallah var mı belirtiniz

biz eşimle bebek düşünüyoruz reglim 3nde bitti 5nde birlikte olduk o zamana hamile kalmam ortaydı sonra 2 gün sonra yüksekti o zaman birlikte olduk bir de 10nu yani pazartesi günü yumurtlama günümdü o zaman da birlikte olduk ben geçenlerde idrardan hamilelik testi vermiştim tek çizgi çıktı ama ara ara kasık ağrım ,bel ağrım ve karın ağrım oluyor bugün kan testi verdim betahcg testi negatif çıktı24 gibi regl günüm büyük ihtimalle sizce bu ağrılarım nedendir ? 3 yıldır evliyiz buarada korunma olarak ilk defa korunmasız girdik diye mi bu ağrılar ?

biz eşimle bebek düşünüyoruz reglim 3nde bitti 5nde birlikte olduk o zamana hamile kalmam ortaydı sonra 2 gün sonra yüksekti o zaman birlikte olduk bir de 10nu yani pazartesi günü yumurtlama günümdü o zaman da birlikte olduk ben geçenlerde idrardan hamilelik testi vermiştim tek çizgi çıktı ama ara ara kasık ağrım ,bel ağrım ve karın ağrım oluyor bugün kan testi verdim betahcg testi negatif çıktı24 gibi regl günüm büyük ihtimalle sizce bu ağrılarım nedendir ? 3 yıldır evliyiz buarada korunma olarak ilk defa korunmasız girdik diye mi bu ağrılar ?

Adet bittikten 12/14 gün sonra genelde kadınların yumurtlama günleri oluyor. Benim gibi geç yumurtlama gibi bir sorununuz yoksa tabi. 3 senedir birlikte siniz eşinizle, bana kalırsa bi kadın doğum doktoruna gidip hamile kalmak istediğinizi belirtin. Doktor sizden bildiğim kadarıyla hemogram alacak, ayrıca yumurtalıklarınıza da bakacak tamamiyle tarayacak sizi öyle diyim. Genelde de çoğu kadına doktorlar folik asit başlatıyor.

Adet öncesi belirtisi de yaşıyor olabilirsiniz, ya da geç döllenme yaşıyor da olabilirsiniz. Yani bu hamile kalma olayı inanın hiç basit değilmiş. Ama bildiğiniz üzere en keskin belirti adet gecikmesi yaşamanız. Ben adet gecikmemin 2.haftasında öğrendim 2 gün önce beta HCG testim 0.2 çıkmıştı düşünün. Bir anda herşey değişebiliyor vücudunuzda.

Ben kadın doğum doktoruna gitmiştim alttan muayene olduğum da yumurtalıklarında bir sorun yok dedi ama amh testim 0.61 di o da korunmayı bırakın demişti bizde öyle yapıyoruz işte ama idrar tahlili verdim tek çizgi bugün de hcg yaptırdım oda 1.2 çıktı ama reglim 8 gün falan var. Ama ara ara kaşık ağrım bel ağrım oluyor bu durum beni kararsız kılıyor

Biraz daha bekleyin. Adetiniz 2 3 gün gecikirse tekrar bi test yapın. Bide doktorların çoğu gerçekten folik asit başlatıyor hamile kalmayı düşünen çoğu kadına. Bende 2 sene doğum kontrol kullandım. Nisan gibi bıraktım, bırakalı 6 ay oldu anca hamile kaldım ayrıca bana kalırsa yumurtalıkların tembelleştiği için bu kadar geç döllenme yaşadım.
Ah o bekleyiş yok mu bende çok sabırsızımdır ama bebiş konusunda sabırlı olmak lazımmış gerçekten. İnsan gelişiyo içinizde tabi hak vermek lazım bu kadar geç öğrenmemize isterseniz adetin ilk günü test yapın olmazsanız, birde 2 gün gecikme olursa tekrar yapın. Ama adeti bekleyin 8 güncük hiç bişey dayanabilirsiniz

Ay hadi inşallah

Merhaba rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Nasıl başlıycam bilemiyorum fakat sormassam catlarım yaşım 36 4oğlum var ikizlerim 16yas 9yaş bir oğlum var ve 27aylık küçük oğlumda doğumda tüpler bağlandı ve bütün gebeliklerimde dayanamayıp adetten bir kacgun önce testlerimi yapıp silik çizgiyi yakalamışımdır günkü her hamileliğim adettin 7günü kaldığına eminim ilişki durumundan dolayı yani ve hemen karar verdiğimiz ay da hamile kalmışımdır ve ben hayatım boyunca hiç adet gecikmesi yaşamadım gebelik dışında stres yok sıkıntım yok Allah'a şükür fakat 14.gün bugün adet olmadım göğüs uclarım cok hassas ve adet tarihimde hafif batma ve sancılarım da oldu ara ara hala oluyor 5 veya 6ekimde olmam gerekiyordu yok ilac kullanmıyorum sağ kasıgımda arada bir batma hissediyorum tıpkı hamileliklerimde ki gibi biraz araştırdım tüpler bağlıyken hamile kalan da varmış dış gebelik yaşayan da senin paylaşımını okuyunca da şimdi acaba dedim gene böyle benzer durum yaşayan kimse varmıdır ki ya

Banada yardimci olurmusunuz adetim 5 gün gecikti

Eklentiler

• IMG_20221017_140903.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 174
  • IMG-20221017-WA0010.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 176
Gözün aydın bebiş geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…