Test Kitapları - Öğretmen arkadaşlar...

muzurtilki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
6.238
15.575
Arkadaşlar şu anda vaktim çok az, konuma gelen yorumları hemen cevaplayamayabilirim, fakat lütfen cevaplarınızı esirgemeyin...
Elimde ilkokul için bazı hikaye kitapları, test kitapları, ana sınıfı için boyama kitapları var.
Fakat bir o kadar da çözülmüş kaliteli test kitapları var. 2.-3. sınıf için. Bazılarının hepsi çözülmüş, bazılarının bir kısmı çözülmüş, bir kısmı çözülmemiş.

Bu çözülmüş test kitapları yine de işe yarar mı? İhtiyacı olan okullara gönderilebilir mi soru çeşitliliği açısından yoksa geri dönüşüme mi göndermek gerekiyor?
Özellikle ilkokul öğretmeni arkadaşlar cevap verebilirse çok makbule geçer....
Şimdiden teşekkürler.

Koalina Koalina , sen öğretmendin galiba
kadesa kadesa , sen de özel öğrencilerle ilgilenen bir eğitmendin yanlış hatırlamıyorsam
La Que Sabe La Que Sabe , sen de öğretmendin değil mi?

sizleri hatırladığım için etiketledim, bir fikriniz vardır belki diye, yanlış hatırlıyor isem affola

Yine de ilkokul öğretmeni olmadığım için o arkadaşların çalışma sistemini tam bilmediğimi belirtmeliyim.

Yine de ilkokul öğretmeni olmadığım için o arkadaşların çalışma sistemini tam bilmediğimi belirtmeliyim.

Kaynak kitap olarak kullanılabilirler bence

teşekkür ederim arkadaşlar
sanırım konuyu BDV'ye açsam iyi olacak, belki ihtiyaç sahibi bir okulda görevli bir öğretmen arkadaşımız görür de aydınlatır beni...

X