Tesetturluyum guzel bır balayı otelı arıyorum....

didempolat

KOCASININ BITANESI....
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2010
938
0
Ekım ayında dugunum olucak ama ben hala balayına gıdıcegım yerı secemıyorum yardım edersenız cok sevenırım....sımdıden tesekkurler...

bikere ekime cok var hala secemedim demen pek anlamlı diil cok uzun zaman var 1 haftalık bişi seçim yapmak atla deve diil yurt ici olacaksa tesettürlüysen fakat haşemayla denize girerim diyorsan ekimde antalyada denize rahatlıka girersin aralıkta bile girdim ben bera oteli öneririm alanya da havuzla yetinirim dersen de didim caprice otel sana göre

biz esimle havuz otel istemiyorduk bu yuzden daha cok dogasi ve denizi olmasini istedik. Agva' ya gitmistik. guzel gecmisti, sile agva arasinda yorucu yolculugu saymazsak :KK1:
gerci ne kadar gideceginede bagli. 1 hafta gideceksen orasida bayar

bikere ekime cok var hala secemedim demen pek anlamlı diil cok uzun zaman var 1 haftalık bişi seçim yapmak atla deve diil yurt ici olacaksa tesettürlüysen fakat haşemayla denize girerim diyorsan ekimde antalyada denize rahatlıka girersin aralıkta bile girdim ben bera oteli öneririm alanya da havuzla yetinirim dersen de didim caprice otel sana göre

arkadasım ılk once yorumun ıcın tesekkur ederım ama soyleyıs tarzın bana bıraz sert geldı bu soru sana sacma geldıyse cevaplamaya bılırdın ......evlenırken ınsanların ne kadar yogun oldugunu bılmıyrsun sen heralde bunu erkenden yapmak ıstedım bence anlamsız olan bısey yok ortada:)

canım ben bu yıl kuşadasını tercih edeceğim. eşimin arkadaşları burç club'ı tavsiye etmişler. ben mayıs gibi gitmeyi düşünüyorum. eğer memnun kalırsam sana söylerim ekimde de sen denersin. hem fiyatı bera ve şah inn'e göre daha iyiymiş.

seçim yapmakta zorlanmayacaksın çünkü bizim için seçenekler az canım.
şah inn paradise antalya - tesettürlüler için en güzel otel erken rezervasyonla uyguna tutabilirsin.
caprice palace aydın- klasikleşmiş ama yinede güzel temzi bir otel

eğer otel tarzı olmasın gezeyim dersen altınoluk ve asos gezebileceğin yerler.

kuşadası falan bizim için pek uygun yerler değil. kendini yabancı gibi hissetmezsin rahaat olursun buu dediklerimde.

Merhaba didempolat,

Sizi şimdiden tebrik ederiz hangi tarihler arasında ve belirlediğiniz bütçeyi belirtirseniz sizin istekleriniz doğrultusunda yardımcı olabiliriz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

izmir çeşme-clup familia. gitmedim ama çok methini duydum. Haziran başında gideceğim inş. hala ayarlamamış olrsan fikirlermi paylaşırım.

X