Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bi an bunları yazan sözlüm sandım he nazgül=) benmki de öle dio da bende takı setine bayılıorum bizim kıyafetlerle 10 numara duruo..bide herşeyi bozdurucam die düşünme Allah korusun abi dara düşersen olurda o zman bilezikleri bozdurursun en sona takı setini saklarsın

ya sen yaşlanıyosunnlülülülülülülülülülülülü ne öle kadınlar arası gün yapıp topuklu fln giyip takı taakmalar.işte bunu diyenlerden kaçıyorum.kaynanam da utanıyo onu takmakatan sen evde takarsın zincire kendin bi set alak diyo

ya sen de pek modernsinn yaaa sonra özenme bak milletin takı setinee kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

geçen bi nişana gittim.beni ilk kez kapalı gördü millet.çok yakınımızdan biri dedi ki hep mi kapalısın artık

.yok dedim hafta sonları açıyorumkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yok yok bugün cok güldüm, inş ağlamamm sonunda kaydirigubbakcemile3

kız neressi değişik isim ne güzel işte bizde bişi var sandık
wala bencede alma bana aldılar daha bi kere taktıgım yok ölece duruyo kutusunda satsam para etmez zaten sevmem takıyı cok..en iisibilezik satınca para ediyo bari:hulya:

ben bi de çok enteldimkaydirigubbakcemile3.asiyim fln da kaydirigubbakcemile3kapanınca millet kesin zorla diyo
ayyy bu laf bana bir hikayeyi hatırlattıı , adamın biri camide namaz kılıyomuş, ön tarafta da iki adamdan biri diğerine demişki , " ya baksana nekadar huşu içinde kılıyooo , maşallahh"
namaz kılan adam selam vermiş ve demişki, " bugün aynı zamanda orucluyum da " kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

senden doğanlarda böle olursa siz ailecenek hiç yaşlanmazsınız kaydirigubbakcemile3ama evlenince insan duruluyo walla bende öyleydim zamanında da şimdi pek bi hanımefendiağırbaşlı oldum:hulya:

başbakan bana hediye vermeli zaten.idealim 4 ama 5 de kabulüm.sonra işte bedava geçinmek için ingiltereye göçer orda çoğalmaya devam edeerimkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sseviyorum seniiii yaa kaydirigubbakcemile
senden doğanlarda böle olursa siz ailecenek hiç yaşlanmazsınız kaydirigubbakcemile3ama evlenince insan duruluyo walla bende öyleydim zamanında da şimdi pek bi hanımefendiağırbaşlı oldum:hulya:

ya evet ebruuuu, biri zarifeyi durdursunnn kaydirigubbakcemile3

mecburiyetten:roflol::roflol::roflol:
evlenince az şen şakrak olayım desen ne biçim gelin bu derler:sm_cool::sm_cool:

X