Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben varııııımm hiçkeskaydirigubbakcemile2

site yavaşmı yoksa benim pcdemi sorun var iki saattir sayfayı açamadımkaydirigubbakcemile3

evet canım , sitede sorun var galiba,
şuan sana yazdığım şu kısacık mesajı kac dakikadır göndermeye calışıyorum, ama bunu derken mesaj uzadı tabi kaydirigubbakcemile3

tüm moral veren arkadaslara tesekkür ediyorum, hala üstümde bi burukluk var...

aslinda hepimize bir gecmis olsun.

gurbet gelini hamilesin demek hayirli ugurlu olsun rabbim hayirli evlarlar nasip eylesin

biricik ayakkabilarini begendim ama aklima geldikce kiziyorum türkiyedeki ayakkabilar bana dekgelmiyor ayaklarim büyük diye

meryemcim cok uzuldum basina gelene.
canim facebookda sende tanimadiklarini ekleme .sen kimi istiyorsan sen ekle. seceneklerinden duzelt onu kimse sen istemeden seni ekleyemez oyle yaparsan.
basortulu kizlari kullanip sahte profil acan cok.
umarim hallolmustur.ben facebookdan tum fotolarimi sildim.

kelebek paint programi varya orda karalayabilirsin.

meryemcim cok uzuldum basina gelene.
canim facebookda sende tanimadiklarini ekleme .sen kimi istiyorsan sen ekle. seceneklerinden duzelt onu kimse sen istemeden seni ekleyemez oyle yaparsan.
basortulu kizlari kullanip sahte profil acan cok.
umarim hallolmustur.ben facebookdan tum fotolarimi sildim.

kelebek paint programi varya orda karalayabilirsin.

canim facerbookta zaten arkadaslarimdan baskasi göremiyor resim baska bir siteden alinmisti bu orda yoktu bile

ben geldim kızlar..misafirlerimiz wardı anca gitiiler ohhh=) canım başına gelenler çok üzücü gerçekten Allah ıslah etsin..işleri güçleri örtümüz

iyigeler hatunlar
meryemcim başına hoş olmayan olaylar gelmiş geçmiş olsun diyelimde geçsin inş. Allah islah etsin böylelerini diyecek çok şey var ama diyemiyorum kahretsin ki
bu aralar bu resim çalma konuları çok oluyo yahu resim falan eklenmez artık püfff

sanırım domuz gribi oldum:nazar::nazar::nazar:ı

Allah korusun canım ya nasıl söz o öle...
herkes dökülüyor zaten.
sen böyle deyince şey aklıma geldi.
iş yerinde bir müşterim gripti ,aman yaklaşma domuz gribimi oldun dedim
'yok ben öküz gribiyim' dedi.
o aklıma geldi...
sırnaşık şeysırnaşık şey

X