Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

selam canlarim

kac gündür hic takip edemedim kusuruma bakmayin okadar doluyumki firsat bulamiyorum ama aklim burda...

az evvel cok üzücü bir olayla karsilastim bilemessiniz...
facebookda birisi beni arkadas olarak eklemis tanimadigim birisi, profiline baktim kapali bir kiz sonra, arkadaslarina baktim gördügüme inanamadim... birisi resmimi eklemis, hemde resimde ortada ben sagim solumda arkadaslarim var....

ve asil korkunc olan photoshoplamis... hemde öyleki gögüslerimi öyle belirginlestirmiski sanki üstüm transparanmis hafif ici görünüyormus.... Allah karetsin ya

selam canlarim

kac gündür hic takip edemedim kusuruma bakmayin okadar doluyumki firsat bulamiyorum ama aklim burda...

facebookda birisi beni arkadas olarak eklemis tanimadigim birisi, profiline baktim kapali bir kiz sonra, arkadaslarina baktim gördügüme inanamadim... birisi resmimi eklemis, hemde resimde ortada ben sagim solumda arkadaslarim var....

ve asil korkunc olan photoshoplamis... hemde öyleki gögüslerimi öyle belirginlestirmiski sanki üstüm transparanmis hafif ici görünüyormus.... Allah karetsin ya
:O adını ne canım..hemen hallederiz. photoshop yüzünden benm de başım derde girmişti..bazı şerefsizler fotomu kullanarak beni delirtmeyi hedefliyorlardı ama ben onları delirttim sonradan

selam canlarim

üffff ALLAHIM ya!! ne insanlar var ne isterler biz kapalılardan anlamıyorum!!
kimiş bunu yapan ya!!

zaten bende sırf bu olaylar yüzünden faceye resim eklemiyorum birtak kız kardeşimin fecesinde var fotom onuda bir ara söylimde kaldırsın
bu tip şeyleri yapan insanlar ucuzzzz!!

orda burda çoğu sitede kapalıların sözde açığını ortaya çıkaran fotoların çoğu photoshop zaten..ve buna alet olan bazı kızlar yarım yamalk kapanıp foto çektiriyorlar.. güya kapalıymış,ama dekolteli kapalı gibisinden.maksat türbanlı bayanlara çamur atmak..izi de kalıyo göründüğü üzere. bu foto işi gerçekten sakat

ah kizlar ah ne yapacagimi sasirdim sinirden titriyorum y a resmimin orta olmasini birak yapilan photoshop beni delirtiyor!

resmi facebooka degil baska bir siteye koymustum site komple almanca üniversite ögrencileri rehberi diye birsey... yayinlayan ise türkiyeden biri resmi kaldir yazisina yazdigi cevap ise

türbanlı olan resimden mi bahsediyorsun??? sen misin o resimdeki? eğer sensen, sen o resmi çektirirken içine sütyen giymeden dışarı çıkıp fotoğraf çektirmeye utanmıyorsun da ben yayınlayınca mı utanacağım?

simdide arkadaslik talebi yollamis

ah kizlar ah ne yapacagimi sasirdim sinirden titriyorum y a resmimin orta olmasini birak yapilan photoshop beni delirtiyor!

resmi facebooka degil baska bir siteye koymustum site komple almanca üniversite ögrencileri rehberi diye birsey... yayinlayan ise türkiyeden biri resmi kaldir yazisina yazdigi cevap ise

türbanlı olan resimden mi bahsediyorsun??? sen misin o resimdeki? eğer sensen, sen o resmi çektirirken içine sütyen giymeden dışarı çıkıp fotoğraf çektirmeye utanmıyorsun da ben yayınlayınca mı utanacağım?

canım sana bunu diyen de,bunu yapan şerefsiz de türban a laf atmak isteyenlerden.. benm de başıma aynı olay geldiği iç.in seni anlayabiliyorum.cevap verdikçe üstüne gelir. bırak. o resmi ordan kaldırabilmenin çaresi yok mu? sitenin admin i falan ?

canım ya keşke elimizden birşey gelebilse :eek:lmaz:

selam canlarim

:1shok: :1shok: :1shok:
gecmiş olsun meryem...resmen edepsizlik parayla değil ya, edepsiz bolll kötükedihüso
napmayı düşünoysun peki, o resmi bir şekilde kaldırmaları gerekiyo kafamçokkarıştı

canım sana bunu diyen de,bunu yapan şerefsiz de türban a laf atmak isteyenlerden.. benm de başıma aynı olay geldiği iç.in seni anlayabiliyorum.cevap verdikçe üstüne gelir. bırak. o resmi ordan kaldırabilmenin çaresi yok mu? sitenin admin i falan ?

canim siteye bildirdim ama o kadar milyonlarca üye varki ne kadar sürer degerlendirme bilmiyorum umarim bir an önce hallolur napicam ben ya nisanlima söylicem yarin kesin bi krizlerde onu tutar of ya :KK43:

canım ya ne meşgulü bırak topik meşgul olsun burası shbet bölümü ve senin derdim bizimde derdimiz ve bu dert tesettürle ilgili birşeyse hepmz anındayız canım
aslında varya kafaya takmana değmez ya hayat o kadar zor ve sıkıntılıki buda dertmiymiş dersin tabiki çok üzücü ama bu tip insanlar için o güzel yüreğini fazla üzme canım benim boşver onları ALLAH'a havale et

canlarim geriye yazmis tekrardan, ve baktimki resmi silmis baska acik sacik birinin resmini koymus :KK43:
olayin sokunu hala atlatamadim...

bir dakika bir dakika... ben bu resmi bir yerden alıp da phoshoplamadım ki... aldığım yerde böyleydi. ayrıca fotoğraf bariz gerçek. photoshop falan değil... baya yok işte iççamaşırın... hem ben neden böyle bişeyle uğraşayım ki. sana gıcık olan birisi yapmıştır. bir de bu fotoğrafın orijinali var mı ki bunun photoshop olduğunu söylüyorsun?

ayyy ne kadar sinir bozucu olaylar ya dışarıda da resmimizi çeker böyleleri pohoshoplarlar maksat sahibi görsün ders alsın diye düşünürler ya !!
biz kara çarşafada bürünsek istedikleri babanneleri gibide örtünsek bunlar fotolarımızı çekip photoshoplarlar ya!!

X