Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

slm hanimlar.. nasilsiniz?

ya turkiyede kışlık pardesu fiyatlari assagi yukari kac civarinda ?
Hollandadan pardesu alacagim ama fiyatinda pek karar veremedim.. fiyati 90 euro
kislik bi pardesu icin fiyati uygunmu pahalimi? ayrica uzun pardesu degil araboy..

slm hanimlar.. nasilsiniz?

ya turkiyede kışlık pardesu fiyatlari assagi yukari kac civarinda ?
Hollandadan pardesu alacagim ama fiyatinda pek karar veremedim.. fiyati 90 euro
kislik bi pardesu icin fiyati uygunmu pahalimi? ayrica uzun pardesu degil araboy..

oyy kıyammammm :teselli:
görmedim be kuzum ben :sm_confused:
şimdi sen söyleyince yukarı çıktım baktım boshayallersmile

türkiyede kaliteli bişey bakarsan 200 den başlıyo
ama marka olmasada olur dersen 150 den başlıyo

cankızım geçen gün bi mağazada sordum 270 dediler.. armine yada başka bir bilinmiş markada değildi.. sıradan bir mağazaydı..

bmcim kombinin sade ve şık duruyor çok hoş... iyi günlerde giy...

kombinin çok hoş olmuş bayıldım

mor hayranı olaraktan bayıldım bayıldım bayanssulusmile güle güle giy b&m :1hug:

cankızım geçen gün bi mağazada sordum 270 dediler.. armine yada başka bir bilinmiş markada değildi.. sıradan bir mağazaydı..

bmcim kombinin sade ve şık duruyor çok hoş... iyi günlerde giy...

teşekkürederim kızlar a.s.a.s.a.s.

Anladim canim, bende dun armineye gittim 125 euro dedler :) beni biri tutsun bayilacam dedim kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3 .. ya yazliklar bana yakisiyor, kislik denedigimde kenidmi kocaman kadin gibi hissettim ya.. hic hos durmadi bende..

Burdaki bayanlardan pardesu giyenler fln varmi.. soyle bi fotosunu cekinde gorsem ya.. yoksa sadece bendemi tipsiz durdu anlayamadim.. belki modelindende olabilir. ayy gicik kaptim resmen kendimden!

X