Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

aa oldumu düğün hadi bakalım hayırlı olsun.
Rabbim daim etsin mutlulukarınını:)

Aaa oldu mu düğünü?...Hayırlı, uğurlu olsun.Allah mesut etsin.

Amin inşallah..

günaydın ve hayırlı cumalarrr

günaydın canım sanada hayırlı cumalar

kızlar karakum istanbul buluşması düzenliyo
katılmazmısınız

nerdemiş buluşma şeker pembik:kahve:

Avrupa yakasında olucak ama karar verilmemiş sanırım tam
bahçelievler metroport demişler ama net değil

piuvvv ne kadama uzak ascık bu tafara doğru gelmiyosunuz emaaannnbayanssulusmile

bütün kızlar toplanmış kkya üye olmuşlar ne güzel yhaa keşkem bizde çok kardeş olaydıkkaydirigubbakcemile2

mrb kızlar nasılsınız todishte girmiş dünya evine.. arnavutlara gelin geldi... kaptık güzel kızıaklinialirimsmile

nerlerdesin sen sende kayıplara karısanlarsın hee:eek:klava:
gitti gitti darısı basına işallah kuzummolumunekankayizsmile

nerlerdesin sen sende kayıplara karısanlarsın hee:eek:klava:
gitti gitti darısı basına işallah kuzummolumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile2 arada bakınıyorum canım ama eski muhabbet yokkibilmiyorumkismile bende sessiz sakin sinsi sinsi takılıyorumm şakkıdı bu kadar çok dua edenemim var hala gidemedim hee:eek::eek:

Son düzenleme:
yaw ben üşeniyorum artık giydiğim fotosunu çekmeye :))))
çümkü tam kapıdan çıkarken şarjı olmayabiliyo :))

kaydirigubbakcemile2 arada bakınıyorum canım ama eski muhabbet yokkibilmiyorumkismile bende sessiz sakin sinsi sinsi takılıyorumm şakkıdı bu kadar çok dua edenemim var hala gidemedim hee:eek::eek:
bi giden pişman bi gitmeyen gidersin gidersin kaldığın kardırsempatiksalakcinni

yaw ben üşeniyorum artık giydiğim fotosunu çekmeye :))))
çümkü tam kapıdan çıkarken şarjı olmayabiliyo :))

bende çekmiyom su edit olayından sonra zati bi resmim kaldı diğer topikde kaldıramadımboshayallersmile

todisch evlendi hee
ayy Allah mutlu etsin inşlh

efet evlendi ..amin inşallah

yeşildiyar
eşarpların çok güzeller ama ben en sondaki pembeli morluyu çok beğendim
ne kadara ve nereden aldın ? bi markası varmı? bulmak kolay olurmu?
amma sordum he ama çok beğendim tam istediğim renkler

Canım markası aker bursa da kozahan da elıt diye bi eşarpçı var orası uygun satıyor 40 tl ye aldım .

istanbulla kızlar nerelerden alışveriş ediyosunuz tesettür kıyafet eşarp fln.ben bakırköy meydandaki akerden alıyorum eşarplarımı aker marka hoşuma gidiyor diğer markalarıda kullandım ama ipeği hiç güzel değil bide 100 100 ipek yazıyor aker kolay şekil alıyor yıkanması gln kolay beğeniyorum yani güzel kıyafet satan yer bulamadım çok pahalı oluyor yaa ben eşerpları 35-40 liraya alıyorum akerden outletlerin fiyatı tabi ama inletlerde var 65-80 arası da outletlerin içinde çok güzeller oluyo her zaman takabileceğimiz tarzda

X