Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

lahanam haklisin bende öyle yaparim belki veya dersim sunun ütü sunun alti surasini degistirin, cok zor yav keske aklimizdakini kagida gecirebilsek

bende dıktırdım cok rsikli gercekten ya
hazır modelde yptırmak daha ıyımış
ne cıkcagını ıblmıyon felan
yada buyuk guzel biyere gıdıcen paraya kıyıp

cici lahana [/COLOR ] her zman ki gibi hoş görünüyosunzemuszemus

[/B]

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oyh çok yorum yazılmış hepsini okuyamadığım için konuya vakıf olamadım yorum yapamıyciimmsempatiksalakcinni lahanayı gördümm hırkanın rengi çok şekermiş canım günlük için hoş bir kıyafet...

sağol lorisim:)

lahanam haklisin bende öyle yaparim belki veya dersim sunun ütü sunun alti surasini degistirin, cok zor yav keske aklimizdakini kagida gecirebilsek

evet modelistler gibi çizim yapıp verebilcen süsper olur...

Selam hanımlar,nasılsınız,ne kaynatıyosunuz acep var mı müsade a.s.

aa est buyur buyur hoş geldin...

merhaba kızlar nasılsınız?

ben hafta başından beri dip bucak temizlik yapıyorum boshayallersmile
bugün bitti çok şükür, tabi bende bittim kafamçokkarıştı
oğluşumda anaokuluna gidiyo o yokken başladım temizliğe daha az kirleniyo en azından :emir_bebek:

sizlerde ne var ne yok? :kahve:

ama bak pcde tatilden bir rsim buldum yüklememiştim sanırım.idare edin artık benim bayramlığım yok

1815.jpg

Canim, cok sik gördüm seni...opuyorumnanaktan Ince bir kumasa benziyor..!

Kullandigin sal modellerini artik cok baglamaya basladi bayanlar..Nereden aliyorunuz acaba? Pazarlar´da satiliyor mu? Yada Istanbul civarinda hangi magzalar´da bulabilirim??

Cooooooook istiyorum bende..:lepi:

yaa her seferinde uğruycam diyorum unutuyorum burayı:gitme:
yetişemiyom galiba topiclere son fotoda gördüğüm lahanam
çok hoş görünüyon heleki terliklerin çok hoş
:1hug:

kız aybur senin profil resmini yerim benn
şampuum kolay gelsin bende salı girişcem büyük temizliğie
yarın eminönüne gitmem lazım kumaş almaya bu arada sen ilk evindemisin hala taşındın mı?

aybur mucizem geliyor yazmışsın bilmiyorumkismilehamilemisin yoksam hihoyyytçok sevindim Allah sağlıcakla getirsin canım sağ salim kavuş minik kuzuna... isteyen herkese nasip etsin inş.opuyorumnanaktan
zarifecik de yok ortalarda mide bulantılarıyla ugrasıyo herhal:CüvCüv: gelsin bebecikler:emir_bebek:sempatiksalakcinni

X