Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

günaydın kızlar....nasılsınız bakemmzemuszemus

loresimam ramazan dengeleri bozuyor.. bende ramazan boyu geç kalıyorum sabahları:KK1:

bm maşallahhh çok tatlı çocuğun.. allah bağışlasınn... zeynep begüğmlede çok yakışırlar hani.. loresima nazlanmada ver gitsin kızı.. annem gibim yapma sende:mymeka:

maşallah subhanallah Allah nazardan korusun yakışlıyı öle canım dışarı çıkınca artık çocuk mağazalarını geziyoruz evvela söz konusu evlat olunca herşey bir yana bırakılıyor..:emir_bebek:ahh hafta sonunu iple çekiyorum gelsede ciciler almaya gitsekaklinialirimsmile

nihan sen evlimişsin şimdi gördüm dikkat etmemişim :) 2. cocukmu kuzum kaç yasına bebikin

ayy burayı seviyorum ya neşem yerine geliyorkaydirigubbakcemile3

talyacım oldu canım öle hemen verilirmi kız ascık naz edem dur helee anana taş atma hemen senin görürüs hele bi cocugun olsun evde bırakırsın walla sen hiç vermessinsempatiksalakcinni

bekliyos kombikini BMcim :hulya:

canım 6 ay önce vefat etti oğluşum 1ay yaşadı sezeryan olduğum için günümü bekliyordum dikişler açısından bukadar bekledim yeter dimi ama düşünüyoruz tekrardan hayırlısı Allahtan

ayy canım inan çok üzüldümm çok kötü oldum şimdi çok özür dilerim acını deşmek istemezdim Allahım tez zamanda sağlıklı sııhhatli evlat nasip etsin hayırlı uzun ömür versin yavruna:KK43:(((

ayy canım inan çok üzüldümm çok kötü oldum şimdi çok özür dilerim acını deşmek istemezdim Allahım tez zamanda sağlıklı sııhhatli evlat nasip etsin hayırlı uzun ömür versin yavruna:KK43:(((

nerden biliceksin ki canım benim amin inşallah dualrın için teşekkür ederim Allah herkezin evladına uzun ömürler versin inş:Saruboceq:

yarın badana yaptırmayı istiyorum ama boyacı bulamıyorum sabahtan beri aramadığım kimse kalmadı delircem ya offalsanaalsanasmile

canım 6 ay önce vefat etti oğluşum 1ay yaşadı sezeryan olduğum için günümü bekliyordum dikişler açısından bukadar bekledim yeter dimi ama düşünüyoruz tekrardan hayırlısı Allahtan
ohaoldumsmile ALALH RAHMET EYLESİN
benim paşamda bu beyy :)))
pazar günü ciciler alıcaz bakalım ona bayramlık :)
vallla kendimden çok ona düşünüyorum
annelik böyle işte
ben aç gezeyim ama onun karnı doyduğu zaman tarifsiz bi huzur oluyo içimde :)

MSALALHH YAACOK TATLI
hoşgeldiniz hepiciğiniz kızlar opuyorumnanaktan

bu defa biyerlere ayrılırsanız bacaklarınızı kırarım alsanaalsanasmile

:roflol:
TAMAM alkisalkisalkis
tabikide tanışırız bacım ben mervevereliniortak

BENDE ESMA CNM :1hug:

ramazandan sonra yaptır şeker çokmu acil walla ben hiç bi iş etmedim bayramdan sonra geniş çaplı bi temizlik düşünüyorum vakit bulabilirsem tabikidekafamçokkarıştı

bm yirim ben o yakışıklıyı...allahım melek bunlar yahu...
Maaşallah,sübhanallah....

nihan başın sağolsun.tez zamnda tekrar yaşarsın inş o mutluluğu..

Buda benden
niye büyük oldu
1748.jpg

Son düzenleme:
B&M oğluşun çok şeker ALLAH bağışlasın benimde 2 tane paşam var

NİHAN başın saolsun cnm ALLAH sağlıklı hayırlı evlatlar versin tez zamanda inş.

X