Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bendende günaydın herkese kimsecikler yok sanırımm ben bugun cok bunalımım nedendir bilmiyom hiç keyfim yok biri dokunsa patlıycam yaa noldu banaaboshayallersmile

bendende günaydın herkese kimsecikler yok sanırımm ben bugun cok bunalımım nedendir bilmiyom hiç keyfim yok biri dokunsa patlıycam yaa noldu banaaboshayallersmile

sebebini bilmediğin bi sıkıntımı banada oluyor bazen belki havalardandır. internette komik şeyler oku izle belki düzelirsin

sebebini bilmediğin bi sıkıntımı banada oluyor bazen belki havalardandır. internette komik şeyler oku izle belki düzelirsin

ramazan girdiğinden beri sık sık yasıyorum bu durumu ewde terör estiriyorum resmen yha yorgunluk ve uykusuzluğa giç gelemiyorum hemen sinirlerim bozuluyor cocuk olunca geç yatılıyor sahura kalk sabahda işe gidilecek erken kalkkafamçokkarıştı

hoş geldin BMa.s.

günaydın kızlar.
loresima canım olur ya..
sonuçta hem evi hemde işi ee bide çocuğu beraber götürebilmek büyük beceri ister.
ne kadar desekte ramazan biraz sinir sıkışması yaratıyor insanda.
Allah yardımcınız olsun valla kolay değil...
geçer üzülme sende

BM saol canım kuzum 13 aylık daha altında pis bi sırıtma var noluyos bakımaklinialirimsmile

lahanacım ewet canım aynen öyle Allah hepimizin yardımcısı olsun zahmetsiz rahmet olmuyor malesef Allah sabır versin bol bol saol tatlım opuyorumnanaktan

BM saol canım kuzum 13 aylık daha altında pis bi sırıtma var noluyos bakımaklinialirimsmile

lahanacım ewet canım aynen öyle Allah hepimizin yardımcısı olsun zahmetsiz rahmet olmuyor malesef Allah sabır versin bol bol saol tatlım opuyorumnanaktan

benimde paşam 29 aylık delikafadulden
:roflol:
:jeyyar:
yerimseniben

şu meseleeee walla biz öle çabuk beğenemeyiz önce paşanı görmemiz lazımbayanssulusmile aklinialirimsmile

nihancım amin inşallahh canım dünyanın en güzel şeyi nasıl büyük lezzet en ufak bir hareketi bile sana en büyük mutlulukları yasatabiliyo yüzünü gülümsetiyor rabbim herkese tattırsın bu duyguyu kimseye evlat acısı yasatmasın:Saruboceq:

benim paşamda bu beyy :)))
pazar günü ciciler alıcaz bakalım ona bayramlık :)
vallla kendimden çok ona düşünüyorum
annelik böyle işte
ben aç gezeyim ama onun karnı doyduğu zaman tarifsiz bi huzur oluyo içimde :)

nihancım amin inşallahh canım dünyanın en güzel şeyi nasıl büyük lezzet en ufak bir hareketi bile sana en büyük mutlulukları yasatabiliyo yüzünü gülümsetiyor rabbim herkese tattırsın bu duyguyu kimseye evlat acısı yasatmasın:Saruboceq:

amin inşallah canım bizde en yakın zamanda düşünüyoruz bidaha. bakalım olur inşallah

b&m senin oğlanda pekbi yakışıklıymış maşallah Allah nazardan saklasın

X