Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

aman iyi ol datlum.. zemuszemus.. bizde de arkdaş var.. yattı o..horul horul uyuyo.uykumu getirdi.. bende yatayım artık.. artık hayırlı SABAHLAR diyeyim kaydirigubbakcemile3 görüşürüz yarın canım..çıktm

arkamdan konuşmayı çok güzel beceriyormuşsun biricik bravo sana keşke bunları yüzüme söyleseydin ...

sultan sen de birickten aşağı kalmamışsın sana da bravo ...çok güzel çekiştirmişsiniz beni bravo size ...bir de diğer topiclerde gıybetten bahsediliyordu ...çok yakışıyor değil mi size bu tavırlar..buradan gitmemin kilo muhabbetiyle hiçmi hiç alakası yok ..yüzde sıfır bile değil ..ancak olaylara bakış açınız ,saldırma psikolojinizi hem hayretle hem üzüntüyle karşıladım..pes doğrusu yuh doğrusu ..ancak yaşınız daha küçük olduğu için size sizin gibi karşılık verecek değilim ...cahilliğinize bağışlıyorum ..madem ben konuşurken konuşuyorum eleştriiye açık değilim siz nesiniz ..siz çokmu açıksınız da arkamdan hurra bi güzel yüzünüzü gösterdiniz ...burada tahmin ettiğim sağlam bir iki kişilik var ..diğerleri zaten nasıl bir yapıya sahip olduğunu göstermiş..burdaki muhabbetin de ne kadar sığ ve göstermelik olduğu böylece ortaya çıkmış oldu ...ben sizin adınıza üzüldüm ..bu tavırlar gerçek bir müslümana yakışmaz ..ben burda size takıldım ama kimse kırılmadı çünkü benim ne olduğum belli kırılan olup dile getirseydi de ben yine onun kalbini alırdım ..ben burda kimseyi direk suçlamadan topicten gideceğimi söyledim...bu da benim en doğal hakkım ..sizin gibi böyle ağır eleştiriler yapmadım en azından..neyse canınız sağolsun..bu şekilde davranan insanların yanında da asla bulunmam..bugün dostu insanlarla hiç işim olmaz ..insan psikolojisi konusunda bayağı bir tecrübeli olduğum için de hepinizi az çok çözmüş durumdayım bu topicte ...neyse yine de canınız sağolsn ..bana ancak bunu demek yakışır ...fakat benim sayemde topiğe girenler burdaki insanların az çok nasıl olduklarını anlamıştır umarım ...

feryal sen beni daha hiç tanımıyorsun seninle çok fazla muhabbetimiz olmadı o yüden istersen sen bu konuya karışma ..seni üzmek istemem ...

bu konuyu uzatmayın ..arkamdan da bu topicte yazmayın söyleyeceğiniz varsa özelden her türlü eleştiriyi yapabilirsiniz ..yani yüzüme karşı arkamdan değil ..size yakıştırdığım budur ..hadi eyvallah..

merhaba
ne oluyor yine robot hayırdır sen şaka kaldıran birisin kime kızdın ki
neyse nasılsınız kızlar?

sanat burda arkamdan konuşmayan tek kişi sen olmuşsun sana bravo .yaşın küçük ama ablalarından daha olgunsun ..aferin sana ..bu yolda devam et..opuyorumnanaktan

selamün aleyküm kızlar ben geldim nasılsınız sizleri çok özledim :çok üzgünüm: moralim hiç düzelmedi üstüne bide katsayı kararı iptal edildi danıştay sayesinde ve malum olay :çok üzgünüm: tümden çöktüm ilaçölarla ayakta duruyorum kötü haberlerle geliyorum hep malesef.
kimse yokmu bu arada gelmişken laflayalım biraz opuyorumnanaktan

sanat burda arkamdan konuşmayan tek kişi sen olmuşsun sana bravo .yaşın küçük ama ablalarından daha olgunsun ..aferin sana ..bu yolda devam et..opuyorumnanaktan
ben zaten pek anlamadım yine her zamanki gibi birilerine takılıyorsundur eğleniyorsunuzdur falan sandım, ama iş ciddiye binmiş.bence uzatmayalım daha fazla. senin de dediğin gibi topice gelip gelmemen senin seçimin bişey demek düşmez banaopuyorumnanaktan

ben varım sekeeerrrrrdelikafadulden neler yapıyorsun en son girdiğinden beri ne değişilikler oldu

Son düzenleme:
geldim sanatcm eskilere bi gözaTTIM İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM SEN NASILSIN

Cnm ben beni böyle kabul ediyosan eyvallah dedim yakınlaşma falan istersden ben yokum dedim kabul dedi ben seni her halinle kabulm falan. Akıllandı adam ama ben istemiyorum o zorlama aklımdan çıkmıyo unutamıyorum evede gelipmm istetse reddedecem

Onun dışında danıştay katsayı kararını iptal etti benm sınavda yattı herkese selamlarım var sizi çok öpüyorum k.i.b sanatcm fırsat bulunca yazarım. Bi tek iyi haber var isteyen var çocuk memur adliyede görücü usulü eve geleecekler daha çocukla tanışmadık amma yi olursa evlenecem sınav fallan bitti moralim bozuldu iyi bi kısmet çıkarsa evlenecem

ama bir de şunu anlamadım o kişiyle niye hala görüşüyorsun ki madem yaşananlar aklından çıkmıyor tamamen görüşmesen daha iyi olmaz mı

sen açık açık eleştirilerini yazarken sorun yoktu ben açık sözlüyüm diyodun ama eleştriyi yapan bizler olunca kaldıramıyosun..
amaan herneyse bu konuyu kapatalım:1ninca:cvp yazılırsada cvp vermicem herkes beni bilir:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…