Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

öğlen çıkışta bişeyler yaparız bakarız dedim.. bu floryada yer ayırtmış süpriz yapmış ama okadar vaktim yoktu oraya git gel en az2 3 saat ... bana sormadan plan neden yaptın dedim ondan kavga ettik..1 saatlik yol ikimizde sus pus geldik surat beş karış

kız sende adam süpriz yapmak istemiş sanamı sorsun yapımmı diee ölemi denilir bee bana sormadan nie yaptın die bana sorarsan özür dilede barısın sefgülünün hatası yok kanımcaopuyorumnanaktan

bana kocacım çiçek göndermiş ama bu sefer ewde oldugumuz için hiç farketmedim sabah erkenden kalkmıs göndermiş çok şaşırdım böyle bi gün çokda önemli değil benim için aslında ama içinden gelmesi mutlu ediyo :kedi:her hediye alışımda hediyeden ziyade içindeki notlar çok duygulandırıyo beni :asigim:

biricik sen annat kuzum

ben yemeğe gidiyom gelirüm assonraaa

uzulmee birikaydirigubbakcemile2cigimm ayni durumdayizz.. bosver kizzz bekarlik sultanlikk bak talya gibi hergun kavga edip huzursuz olmaktansa bekarliktan yanayim bennnnnnnn

biriciğim bwen oğlak o koç.. çok ayrı zıt kutuplarız anlıycağın..valla normal arkadsaşkewn daha iyi anlaşıyorduk..

ebrum yha vaktim olmadığını bildği halde böylwe bir süpriz yapmasına kızdım.. emrivaki gibi..

cankız haklısın valla ağrısız başını ağrıtma..sempatiksalakcinni

uzulmee birikaydirigubbakcemile2cigimm ayni durumdayizz.. bosver kizzz bekarlik sultanlikk bak talya gibi hergun kavga edip huzursuz olmaktansa bekarliktan yanayim bennnnnnnn
:içelim::teytey: :teytey: :teytey:
bu arada ebrum biz barıştık ama bu sabah yine kavga ettikguclubacismile

en iyisi sen bunu terket talyam yoksam o seni terketcek sonunda kavga kavga nereye kadardelikafadulden

walla oluncada olmuyor olmayıncada olmuyor biraz dikenleri var katlanıcez artıkın

talyacım eften püften şeylerden dolayı kavga etmeyin kuzum 2 günlük dünya bi süre sonra walla insan herşee boşveer dioooopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…