Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

nie gerildin bu kadar robotcum yaa resimlerden öyle gördük dedik sen değilim diyorsan değilsindir mankenlik ajansına felan başvurmadık ki topluca kapışalım değilmi ama sinirlenme be yaaaolumunekankayizsmile

tbsf hayirli olsun canimmmmmmmmmmmmmmm, kiz okadar önemseme ya ilk zamanlar hep öyle gelir, herkes bakiyormus gibi gelir normal bunlar kaydirigubbakcemile3 bencede dogru karari vermissin cok tebrik ederim. hemde cabuk alisirsin hic merak etme, cok yakisiyodur eminim :1hug:

Son düzenleme:
..

biricik
sulatn
sanat

DOGUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

yetistim

sanat sağlıkla mutlulukla nice yıllara kuzummopuyorumnanaktan

teşekkürler hepinizeopuyorumnanaktan
Bu arada konumu editlediğim için ceza almışım.ilk defa aldım. bu kk nın da doğum günü hediyesi pek güzel oluyormuş yavlaelaelaelaelae:roflol:

robot resimlerde belki öyle görünüyordur...bende çirkin çıkarım resimlerde onun gibi bişi seninkidezemuszemussende demekki şişko çıkıyon...

ebrucum saol canım zayıf demişin pek mutlu oldum bak şimcek

sanat başka ne hediyeler geldi kız pek meraklıyımdırsempatiksalakcinni

kızlar birde bişi sorcam sizeeçokmu saçma değilmi bi fikir verirseniz..

sevdiceğim bana ajanda gönderdi not felan alcağın zaman kullanırsın dedi.. aslında hiç gerek yok benim hard disk gibi kafam varkensempatiksalakcinnionada onada dedim gerek yok diye.. al dursun dedi.. neyse konuma geleyim 2 nisanda bunun doğum günü var.. deftere baktım sayfalar çok fazla yok hatta üşenmedim saydım tam tamına o tarihe denk geliyor bitmesi.. bende her gün yaşadıklarımızı iyi kötü günlük şeklinde bu deftere yazayım.. doğum gününde vereyim diyorum:asigim:çokmu saçma çocukça olur??yanındada hediyem olucak tabi.. bide bana hep ruhsuz der durur.. şaşırtırmı bu AŞK GÜNLÜĞÜM onu:icecream:

talyacım fikrin güzel bence
sevgilim mp4 aldı,arkadaşım bileklik aldı,annem babam da kolye küpe aldılar başka da alan yok anneannem de maaşını alınca alacakmışzemuszemus

talyacım bilemedimki fena fikir değil aslındabilmiyorumkismile

biricik şaşırsın istiyorum.. önemsediğimi anlasın.. o bana hep ruhsuz üşengeç der durur sempatiksalakcinni görsün bakalım üşengeçmiyimyasakkelime

sanatçım sağol bir ablama birde size söyleyebildim:):) ablam beğendi fikri.. birde ön yüzünde her gün onu anlatan ufak notlar olucak.. son gün doğum günündede resimleri yapıştırcam sayfaya..bide güzel sözler felankaydirigubbakcemile2

nurrose çok merak ediyoruz gelinliği:lepi:

slm kızlar kimse yok gene
giriyom kk ya moralim bozuk olduğundan bişey yazmadan
çıkıyorum genelde

BURAK KAYRA m bronşit olmuştu bilen biliyor anlatmıştım 1 aydan fazladır tedavi gördü,tedavisi bitti tamamen iyileşmişti yavrum
haftasına kalmadan 3 4 gün sonra gene öksürük başladı keyfi yok doktorunu aradım balgam sökücü şurub söledi onu kullanıyoz
birde daha öncede demişimdir gözünde hep akma çapaklanma vardı tıp fakültesinden randevumuz vardı bugün gittik.prof gördü.boğazlarla nefes hastalık oluyomuu felan diye sordu bende bormşitini geçirmeye çalıştık felan dedim
gözünün msaja rağmen de geçmediğini söleyince,bizden tomografi istedi
kist ten şüphelendi .pazartesi sonucu alıcaz salıda göstercez prof. a :gitme:
moralim sıfır yanii :çok üzgünüm:
kızlar dua edermisiniz
:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım...
bu gece perşembe,çok dua et,ben de ederim ınşallah...
Değildir kist filan,doktorlar hep en kötü ihtimali düşünüyo.Benim oğluma da 2 aylıkken boynundaki şişliğe kist dediler,tortikollis yani kas yırtılması çıktı.
tam bronşit mevsimi şimdi canım...o yüzden coşmuştur oğlundaki öksürük.
gözündeki de gözyaşı kanalı tıkanıklığıdır inşallah....
üzülme,Rabbim hayırlı şifa nasib etsin,bronşitten de kurtulsun inşallah

bronşit için halnut pekmezi çok faydalıdır,kullanmanı tavsiye ederim
sevgiler

cnm çok tşk ederim
evet inş göz yaşı kanalı tıkanıklığıdır hep böle sandım bende ama prof öle deyince çok üzüldüm gerçi kesin deil ama bakalım dedi

bebeğim 6.cı ayına yeni gircek halnut pekmezi yazılışı halnut mu?
6 aylıkkken verilirmiki?
bornşiti öksürüğü kesilmişti 1 aydır tedavi gördü
3 4 gün sonra tekrar başladı öksürmeye deli olcam gene balgam dolu boğazı, öğürüyo ,
iştahı yok ,ya hiç öksürmüyodu tamamen iyileşmişti 3 gün sonra birden bu öksürük hırıltı olunca çok moralim bozuldu boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…