Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hiçkes bende merak ettim şimdi gelinliği bende öyle güzel gelinlikler gördümki kendi gelinliğim beğenmiyoruum artıkın-tatlicadiarzu-

zarifecik bu nişan kıyafetinin modeli değilmiydi canımCADIARZU

hiçkes bende merak ettim şimdi gelinliği bende öyle güzel gelinlikler gördümki kendi gelinliğim beğenmiyoruum artıkın-tatlicadiarzu-

zarifecik bu nişan kıyafetinin modeli değilmiydi canımCADIARZU

canım, göstermek isterdim ama şimdi Allah muhafaza, başka sitelere falan düşer, mahcup olurum... Bigün bana çaya geldiğinizde göstertürüüümmm zemuszemus

cok benziyo zarife yaaa, haddime düşmez akıl vermek ama, ben yine de fikrimi söylim, gelinliğin nişanlığından bambaşka bir model olmalı sositososito

benim görümcemde deiğin gibi bişe giymişti üstü pelerinlidi eteği katkattı türbanını ewde arkadaşı yapmıstı emme değişik olmustu biraz muhafazakar bi stildi
zarifecik güldürdün yine beni Allahta seni güldürsün bak hiçkes çaya çağırıyor model güstercekmiş frsatı değerlendir bence kına kıyafetini nası edicen bunun pembesi felan deme düşer bayılırım:lepi:

hic_kessenin gelinliğini bende çok beğenmiştim ama fazla inceiememiştim silmişin resimleri tüh keşke iyi baksaydım ilerde banada fikir olurdu nette adam akıllı tesettürlü bi model yok bize acımıyolardayaa-tatlicadiarzu-

hiçkees çok merak ettim bak şimdi...
Zarifecik kuzenim bu gelinliğe çok benzeyen bişey giymişti zayıf olduğu için çok yakıştı, sende zayıfsın sanada yakışır bence am şu bel kısmını ii ayarlamak gerekiyo bu modellerde biraz yukarıda olursa bel kısmı çok kötü oluyo...

Biricik sildim resimleri, malum olaydan sonra akannehir
zarifecik , ben de beğenmiştim gelinliğimiiii, modeli ortaya cıkarırken, dikilirken, son provada, düğün günüü giyerken :nazar: ......
günler sonra, ya da aylar sonra diyelim şunaaa, fotoğraflarıma baktım baktım baktım, ayyyyy bunu mu beğenmişim dedim kaydirigubbakcemile3

o yüzden bir şeyi beğendikten sonra fazla kurcalamıycan, dönüp dönüp bakmıycan :sinifsinif:

izmirde türbanı normal kuaföre gitsen en düşük 50 tl alırlar.
modaevi olarak sümeyye ve bala var
sümeyye en az 200 alır makyaj ve türbana
bala da bi okadar alır.
zarife deneme yaptr diken kadına prova ypaın.şimdi kuaförler gelin başın bile prova yapıyorlar

türbanı ben 2 sene önce 150 ye yaptırdım ama şimdi artmıştır belki fiyatlar yeni eflenen yokmu öğrenelim:hulya: yada ara sor hepsini ama referansın olsun gideceğin yerin özellikle makyaj konusunda maymun edebiliyolar 5 dakikadakaydirigubbakcemile3

gelinlik türbanımı çok beğenerek kullanmıştım.
türban resmi eklemiştim ama dilersen fikir istersen tekrar eklerim.

078turban.jpg

X