Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

selamlar hanımlar cumanız mübarek olsun duarınız kabul olsun şu ezan vaktinde dualar kabul olur bana da dua eder misiniz?

istedigin erik olsun yaa biricik... hamileler gozlerinizi kapatin lutfenn

erik.jpg

biricik dur sen elini suya sokma ben yikarim senin icin.. ( seni alan yandi walla )

ne yanması beni alan yaşadı:teytey::teytey::teytey:ben demiyorum bunu başkaları çok söylüyo yavrii

straplessti ya sırt fln dikmişler ama ölçtüler ki ona göre tek parça haline getirsinler.bi de istemesem de eteği 10cm fln yukarı aldırdım bi yerim belli olmuyo artık model biraz bozuldu ama napam:hulya::hulya:

merak ettim bu modelin tesettür versiyonunu şimdi

kate Allah herkesin ne hayırlı dileği isteği varsa kabul etsin cnm inş seninde gönlündeki en ksa zamanda kabul olur:Saruboceq:

zarifecikim saol tatlım bütün bebişler güsel ama bana görede benim kızım hepsinden güselzemuszemus

cankız naptın sen hamile değilim çok şükür inşallah emme canım çekti nedensekafamçokkarıştı

kıslaar 2 dk kayboluyorum muhabbet alıp başını gidiyo...
Canım dondurma çekti yaa, aslında canım bugünlerde kumpir istiyoda beraber gidecek arkadaş bulamıyorum...
Katecim Allah hepimizin dualarınız kabul etsin...
Ebrucum senin kızçenide göremedik...
Neyse namaza gidiyorum hepinize dua edem :))
Belki kabul olur...

cimcime gel beraber iyelim kumpiri benimde bugun kim ne derse canım çekio ne hikmetsekaydirigubbakcemile3 sen benim kzıımı nası görmessin a aaa:eek:lmaz:
hickesim datlım zarifecik benim kızımı en güzel bebek seçmiş seçim felan yapldıgı yok yani hem onların güzeli çirkinimi olur hepsi melek:emir_bebek:opuyorumnanaktan

Görmedim seni kızını canım yaa, benim yiğenim doğduğunda da çok tatlıydı şimdi de çok tatlı...
E insan kendi canından olunca ona hiç çirkin gelmiyor :))

cimcime gel beraber iyelim kumpiri benimde bugun kim ne derse canım çekio ne hikmetsekaydirigubbakcemile3 sen benim kzıımı nası görmessin a aaa:eek:lmaz:
hickesim datlım zarifecik benim kızımı en güzel bebek seçmiş seçim felan yapldıgı yok yani hem onların güzeli çirkinimi olur hepsi melek:emir_bebek:opuyorumnanaktan

ben adaşımı görmez olurmuyumm bebişşş :emir_bebek:
hani "hangi bebek daha güzel uyuyo vs" gibi yarışmalar oluyo ya, zarife ordan gördü de oy verdi sandım, merak ettim :lepi:
zarife de hemen bütün bebekleri nerde görmüş, hiç bir şeyi kaçırmıyo hee kaydirigubbakcemile

evet kolları güzelmiş zarifeee zemuszemus
hayatımda gördüğüm en güzel gelinliği cok sevdiğim bir arkadaşım giydi...
sizlerle de paylaşmak isterdim...izni olsaydı...
kapsonlu gibi pelerinli gibi...cok değişik ve şık bir model... kendi gelinliğimi beğenmiyorum artık onu gördükten sonra -tatlicadiarzu-

X