Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hmm erkek arkadaşın kova burcu sanırım...

çok şanslısın bence. abim de kova, en yakın arkadaşlarım da kova. çok iyi bilirim kovaları...

hem espirili, hem zeki, hem de epey hareketli olurlar. opuyorumnanaktan

hosgeldin aramiza canim, bende kovayimmmjmmmhihoyyyt, ve burcumu cok seviyorummm :asigim:

nabersiniz kizlar yaa sempatiksalakcinni

kızlar ben geldim dondum resmen.. bu soğukta fatihin altını üstüne getirdim:) sevdiceğime hediye baktım ıslandım sucuk gibim oldumkaydirigubbakcemile3 ama deydi aldım hediyemisempatiksalakcinni

kızlar ben geldim dondum resmen.. bu soğukta fatihin altını üstüne getirdim:) sevdiceğime hediye baktım ıslandım sucuk gibim oldumkaydirigubbakcemile3 ama deydi aldım hediyemisempatiksalakcinni

hoşgeldin sobanın başına geç te ısın azıcık :roflol::roflol:

aman hediye almış sanki almasan ölürdün size para harcatmak için tuzak işte yok şu günü yok bu günü kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ne aldın bari kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

hoşgeldin sobanın başına geç te ısın azıcık :roflol::roflol:

aman hediye almış sanki almasan ölürdün size para harcatmak için tuzak işte yok şu günü yok bu günü kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ne aldın bari kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

:) kız öyle deme herkesin gözünün üstünde kaşı var.. çocuk benim doğum günümde hiç bir masraftan kaçmadı aldıda aldızemuszemus kazak aldım tek renk bisiklet yaka.. altına birde gömlek aldım blazer ceketler gibi kenarı armalı çok şık.. asllında sarardan cüzdan beğendim ama cüzdanı varmış ağzını aradım öle dedi... dayanamadım işyerine gelince verdim bile hediyelerini:kedi:

:) kız öyle deme herkesin gözünün üstünde kaşı var.. çocuk benim doğum günümde hiç bir masraftan kaçmadı aldıda aldızemuszemus kazak aldım tek renk bisiklet yaka.. altına birde gömlek aldım blazer ceketler gibi kenarı armalı çok şık.. asllında sarardan cüzdan beğendim ama cüzdanı varmış ağzını aradım öle dedi... dayanamadım işyerine gelince verdim bile hediyelerini:kedi:

yaww alışma öyle evlenince hayal kırıklığına uğrarsın ona göre benden sana söylemesi

iyi yapmışın cnm güle güle kullansın sevdiceğin opuyorumnanaktan

zevkli hatunsun güzel şeyler almışın zemuszemus

robot evlenince dediğin gibi çıkarsa gelir buraya ağlaşırım sen haklıydın deyipmafoldumben

şampu saol cnm.. çok beğendi oda zaten tarzını biliyorum boshayallersmile

ne sandın şimdiki gibi olacağınızı mı hiç umma bekleme de sonra çok üzülürsün bunlar evlenene kadar geçerli

kız benim öle çok ahım şahım beklentilerim yok evlilikten :umursamaz: karnım tok sırtım pek olsun yeter ee onuda yapar herhaldekaydirigubbakcemile3

Robot un yönlendirmesiyle bende katıldım aranıza..: ) Selamlar herkese...

Talya ewlenmeden önce hediye alıyosa ewlendikten sonrada alır sıkma canını..Benimki öncede almıyodu hala almıyo..Hangi akla hizmet ewlendim blmiorum akannehir

feryal hoşgeldiiin
amaan kızlar sizde hediye meselesine fazla takıyonuz sizi sevsin yeter hediyeyi netcenizalsanaalsanasmile

Hoşbuldum cnm ..

Ya tabikii sevmesine seviolarda insan arada bi süpriz de bekliyo yani..Benim yanımda bana bişey almasının ne anlamı varki... :bbo:

Bu arada benim sandıgım yok..Hala sandık olayı varmı??? kafamçokkarıştı

biriciğim gel düğüne dicemde kuzum bizim düğün olmıcakki nikah yapıcaz annem beni verirse tabi beklerim nikaha boshayallersmile

feryal hoşgeldinn.. hayret robot nasıl kendi topici dışında biyere yönlendirdi.. valla şimdilik çok düşünceli inş ilerdede böyle olur.. küçük süprizler hediyeler saolsun yapıyor:asigim:

kızz biricik sandıkmı kaldı bu devirde nereye koycan koca şeyi.. ben almıcam valla:umursamaz:

X