Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar bu arada burak kayramın doktor kontrolü vardı perşembeye kadar buhar vercez tedavi bitiyo iyileşmiş yavrumm şükürler olsun :Saruboceq:

ağzında ki pamucaklar geçmiyodu sürekli tekrarlıyodu
mavi mrekkepli bi ilaç yapıldı eczanede onu verdi doktor
küçükken bi kere banada sürmüşlerdi ağzımda yara çıkmıştı yemek yiyemez hale gelmiştim

şuan kayranın ağznı görseniz koyu mavi mosmor oldu elleri de öle oldu bulaştırdı hep
benim ellerde battı
benide emdi göğüsümde mavi olmuş durumda (mavi memeli kadın oldum ) :roflol:
bu yaralar geçene kadar biz şirinler ailesi olcaz sanırımmmmm :roflol:

eheheheh geçmiş olsun canım ya.

ay o mavi mürekkebi biliyorum.
çok iyi bişey. ben de kullandım. ama malesef her şeye hemen bulaşıyor. tahmin edebiliyorum. :roflol:

kızlar, geçti gibi uçuğum. olgunlaştı, kabuk bağladı. sağolun tavsiyleriniz için... a.s. inşallah hemen dökülür gider ya...

kız terem.. bizde 6sında (doğum gününde) buluşacaktık ya, yakın bi arkadaşının nişanına denk geldi.. bütün aksilikler bizim buluşma günümüzü bulur zaten.. bende bişi diyemedim..sizde yağmurda ıslanın :gitme:

..

kayranin iyi olmsina coook sevindim, birdaha hasta olmaz ins

olsun sen mavi memeli ol da kayramiz yeterki iyi olsun
:roflol: :roflol: :roflol:

kız terem.. bizde 6sında (doğum gününde) buluşacaktık ya, yakın bi arkadaşının nişanına denk geldi.. bütün aksilikler bizim buluşma günümüzü bulur zaten.. bende bişi diyemedim..sizde yağmurda ıslanın :gitme:

hmm erkek arkadaşın kova burcu sanırım...

çok şanslısın bence. abim de kova, en yakın arkadaşlarım da kova. çok iyi bilirim kovaları...

hem espirili, hem zeki, hem de epey hareketli olurlar. opuyorumnanaktan

kızlar ben yaşlıyım artık erkenden çıkıom ama sabah erken kalkmam lazım işlerim war hepinizi kocamn öpüom Allah rahatlık wersinopuyorumnanaktan

hmm erkek arkadaşın kova burcu sanırım...

çok şanslısın bence. abim de kova, en yakın arkadaşlarım da kova. çok iyi bilirim kovaları...

hem espirili, hem zeki, hem de epey hareketli olurlar. opuyorumnanaktan

ah canım benim.. bu kova başka kovalardan.. yapımında biraz odun kullanılmış malesef :gitme: benimde kova tanıdığım bi sürü erkek var ama hiç birine benzemiyo vallahi..ama ne olursa olsun yine de onsuz bi hayat düşünemem:asigim:

kızlar ben yaşlıyım artık erkenden çıkıom ama sabah erken kalkmam lazım işlerim war hepinizi kocamn öpüom Allah rahatlık wersinopuyorumnanaktan

iyi geceler, tatlı rüyalar zemuszemus

on41,
canım yükselen burcundan kaynaklanıyodur odunluğu. abim de odun sayılır. çok düşüncesiz, şehirdışında mesela, gittiğinden beri 1 kereceik aramadı "kardeşim napiyo" diye :eek:klava:

ya gerçi her erkek biraz odundur ya.

benim sefkülüm aslan mesela, o da odun ya.

canım bunların özünde var aslında evet.. bazıları çok almış,bazıları az.. bana,çok alan düştü delikafadulden..

ya kızlar kusura bakmayın yazamadım
geçmiş olsun dilekleriniz için saolun kızlarr
yazan mavi memişli kadın :))))))))

iilik işte ne olsun geçinip gidiyoruz :roflol: iş güç çolul çocuk diyeceğim ama çoluk çocuk kısmı henüz olamadığı için orayı es geçiyorum :roflol:

herkese günaydııın
geldim gidiyorum hemen
dışaı çıkıcam gene
hazırlıklar tamam gelinlik alındı
kına kıyafeti hazır
şimdi kuaför ve fotoğrafçı bulmam lazım o kadaaar
hafta sonu çeyiz de gitti ev hazır beni bekliyor
son 4 gün:sm_cool::sm_cool:

X