Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

dediğinizi aynen uyguluyorum.ben biraz safım doğru söylüyosunuz hep iyimser yaklaşıyorum olaylara o yüzden kaybediyorum :çok üzgünüm:

şimdi böyle diyosun ama için başka diyo sen kendine zor gelirsin bu şekilde iyice inanmışsın ona.

malesefki olaylara iyimser yaklaşmak farklı bakmak en kötü özelliğim :çok üzgünüm:

ee topikte ne var ne yok benim dışında değişiklik varmı olumlu olumsuz siz nasılsınız

biricik tmm cnm sözünüzü dinlicem .çünkü mantıklı düşünemiyorum tavsiyeye çokçaihtiyacım var .bu arda robot senlemi uğraşıo :roflol:

asıl sen benim değerimi bil bi kere iki yüzün gülüyorsa sebebi benim :roflol::roflol:
harbi güldürüyon beni yaa sağolasın olumunekankayizsmile
şimdide kahkaha attırdın iiimi:roflol:

biricik tmm cnm sözünüzü dinlicem .çünkü mantıklı düşünemiyorum tavsiyeye çokçaihtiyacım var .bu arda robot senlemi uğraşıo :roflol:

canım yinede en mantıklı kararı sen verirsin ama yazdıklarına bakılırsa mantık devre dışı
o yüzden dediklerimizi dikkate al.

hıh robot hanım unutulduk dimi :dilcikar:

unutulmadın da sen olmayınca canım sıkılıyor ne yapayım idarelik işte :roflol::roflol:

benim tavsiyeme ihtiyacın yok yani öylemi kaydirigubbakcemile asıl benimkilere ihtyacın olması lazım evli olan benim ulennn kaydirigubbakcemile

sözünüzü dinlicem dedim hepinizin fikirleri önemli.merak etmeyin sınavdan sonara eve net aldıracam o zaman a kadar idare et robotcum :dance:

bu arada okul bitenekadar 4 yıla kaar aşk meşk işlerine bulaşmayyacam beceremiyorum zaten hayatıma hiç kimse girmesin :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…