Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben biraz abarttım izin istedi bendede hata var bende biraz müsade bendede hata var

ya o ev öğrencilere ders verdiği evdi orda bana da ders verecekti bana güvenmiyomusun dediğinde kaldım öyle

ya o ev öğrencilere ders verdiği evdi orda bana da ders verecekti bana güvenmiyomusun dediğinde kaldım öyle

ne demek kaldım öyle evet güvenmiyorum evli olmadığım adama güvenemem diyeceksin kestirip atacaksın sende de hata var kim olursa olsun asla ve asla bir erkeğin evine gidilmez bunu aklına sok böyle davranan bir erkeğe de güvenilmez sende hata olsa da aerkek yapmamalı bir şeyleri sende hata varsa o seni uyarmalı erkek dediğin böyle olur

ayrıca ailesine fallan anlatmış kızkardeşiylede tanıştıracak sınav sonrası ailesi söz falan takalım demilş

dur kız biricik sende dalga geç bizim derdimiz başımızda aşkın sende dalga ge4ç:eek:klava:

ben tavrımı koydum sadece tanımya çalışıyorum bir dahha hatam daolmaz bi defa hata yaptım yakınlaşmadan tanımayya çalışıyorum o kadar inanmış değilim

ben müsadeyi sadece elimi tutması için verdim o da kullandı bu müsadeyi .normalde elimi bile vermeyen insanım bi hata oldu ben o eve giderek en büyük hatayı yaptım

ben tavrımı koydum sadece tanımya çalışıyorum bir dahha hatam daolmaz bi defa hata yaptım yakınlaşmadan tanımayya çalışıyorum o kadar inanmış değilim

yaaa neyi tanıyorsun tanıma bu adamı daha neyini tanıyacaksın anlamış değilim kızıyorum vallahi heeeeee sen kendin kaşınıyorsun bak kızma ama bırak şu işin peşini yoksa bu konu ile ilgili bir şey konuşmayacağım ben seninle artık ben sana daha ilk gün uzak dur demedimmi dinlemedin aldın ağzının payını dimi şimdi yine aynı hatayı yapıyorsun bundan sonra artık kimseye suç bulamazsın ona göre ne ekersen onu biçersin unutma alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

güvenerek gitmiştim .hata bidefa yapılır .ikinci kez yapacak kadar ahmak değilim.

yok şeker yok sen iyi değilsin senin güvenmen hata ama onun bunu yapması çok büyük terbiyesizlik ben olsam bir daha onun yüzüne bile bakmam sevmek böyle olmamalı:sinifsinif:

ben bıraksam da bu benim peşimi bırakmaz ayrılsak bile görücü usulü gelir isterim seni diyo

aşkın gözü kördür derler ya ben onu o ilk tanıdığım hali hep aklımda kalmış göremiyorum herhalde haklısınız karışığım :uhm:

ben bıraksam da bu benim peşimi bırakmaz ayrılsak bile görücü usulü gelir isterim seni diyo

desin istese ne olacak aman yaaa işe yaramaz bu kaldır at

aşkın gözü kördür derler ya ben onu o ilk tanıdığım hali hep aklımda kalmış göremiyorum herhalde haklısınız karışığım :uhm:

e hani seni etkilemeyecekti ne oldu hani bana öyle diyordun kaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile

haklısınız hiç muhatap olmayacam artık onunla .numarasını engelleyecem çok haklısınız bana bunu yapmmamlıydı sevse bile bencil bi davranış doktor ego ile ilgili bi durum dedi seni kendine ait bişey gibi görmüş dedi

X