Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

geçmiş olsun dişinde iltihap mı var cnm
doktora git istersen diş ağrısı felaket oluyo ağrı kesici haplarda fayda etmiyo

bende çok korkuyom dişçiye gitmektenn

canlar çıkıyorum ben ya duramıcam mafoldumben öpüyorum ikinizi de.. mucuk mucuk yarın mesaide görüşürüz

hoşgeldin şekerci nerdesin sen yaaa başına gelenleri okudum çok üzüldüm ama beni dinlemedin ben sana demiştim nasılsın ne var ne yok nasıl durumlar

h.b fena değilim iyi olmayya çalışıyorum bu adam beni seviyo ben yok dedikçe oda inat yaptı öyle olmasa da kötüsünüde yapardı amma yapmadı arkadaşıyla konuştum araştırdım kötü bi durumuna rastlamadım ben ikinci kız<arkadaşıyım düğeri onu tkmammış.ben ilk olduğum için kızarkadaşıyla herşeyi paylaşmak yaşamk istiyo durum bundan ibaret amma ben tavrımı koydum beni böyle tanıyarak sevdi,n ben böyleyim böyle kabul ediyosan eyvallah yoksa sen bilirsin dedim ben seni her halinle kabuldüm zaten dedi

ya ne derse desin hala yanlış yapıyorsun ben olsam bir daha asla konuşmam o insanla önemli olan sözler değil yapılanlardır söz uçar gider ne anlamı var bu çocuktan uzak dur benden sana tavsiye başkalarına ii görünmüş olabilir bu ii olduğu anlamına gelmez üzerine atlayan bir erkekten birşey bekleme benden sana tavsiye yine sözüme geleceksin

amma o an her şeyi yapabilirdi beni kimse kurtaramazdı amma yapmadı

böyle düşünme işte yapsaydı yapardı ama yapmadı bir gün yaparsa görürsün ozaman töbe töbe yaaa sen de çok mu safsın anlamıyorum kızacaksın bu laflarım için ama biraz da gerçekçi olmak zorundayım anlaman için hem sen ne diye elalemin evine gidiyorsun bakayım kocaman kızsın yaaaa kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…