Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

dediğinizi aynen uyguluyorum.ben biraz safım doğru söylüyosunuz hep iyimser yaklaşıyorum olaylara o yüzden kaybediyorum :çok üzgünüm:

haklısınız hiç muhatap olmayacam artık onunla .numarasını engelleyecem çok haklısınız bana bunu yapmmamlıydı sevse bile bencil bi davranış doktor ego ile ilgili bi durum dedi seni kendine ait bişey gibi görmüş dedi

şimdi böyle diyosun ama için başka diyo sen kendine zor gelirsin bu şekilde iyice inanmışsın ona.

malesefki olaylara iyimser yaklaşmak farklı bakmak en kötü özelliğim :çok üzgünüm:

ee topikte ne var ne yok benim dışında değişiklik varmı olumlu olumsuz siz nasılsınız

biricik tmm cnm sözünüzü dinlicem .çünkü mantıklı düşünemiyorum tavsiyeye çokçaihtiyacım var .bu arda robot senlemi uğraşıo :roflol:

asıl sen benim değerimi bil bi kere iki yüzün gülüyorsa sebebi benim :roflol::roflol:
harbi güldürüyon beni yaa sağolasın olumunekankayizsmile
şimdide kahkaha attırdın iiimi:roflol:

biricik tmm cnm sözünüzü dinlicem .çünkü mantıklı düşünemiyorum tavsiyeye çokçaihtiyacım var .bu arda robot senlemi uğraşıo :roflol:

canım yinede en mantıklı kararı sen verirsin ama yazdıklarına bakılırsa mantık devre dışı
o yüzden dediklerimizi dikkate al.

hıh robot hanım unutulduk dimi :dilcikar:

unutulmadın da sen olmayınca canım sıkılıyor ne yapayım idarelik işte :roflol::roflol:

benim tavsiyeme ihtiyacın yok yani öylemi kaydirigubbakcemile asıl benimkilere ihtyacın olması lazım evli olan benim ulennn kaydirigubbakcemile

unutulmadın da sen olmayınca canım sıkılıyor ne yapayım idarelik işte :roflol::roflol:

benim tavsiyeme ihtiyacın yok yani öylemi kaydirigubbakcemile asıl benimkilere ihtyacın olması lazım evli olan benim ulennn kaydirigubbakcemile

sözünüzü dinlicem dedim hepinizin fikirleri önemli.merak etmeyin sınavdan sonara eve net aldıracam o zaman a kadar idare et robotcum :dance:

bu arada okul bitenekadar 4 yıla kaar aşk meşk işlerine bulaşmayyacam beceremiyorum zaten hayatıma hiç kimse girmesin :çok üzgünüm:

X