Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

okurken zor geliyor da bitince çok çabuk zaman geçiyor küçücük bir kız çocuğu idim okul bitti 4 sene çalıştım evlendim yakında bebeğim de olur inş. zaman çabuk geçiyor yawww:a015::a015:

evet öyle de ama biran önce bitsin istiyorum, biktim artik okuldan ders calisma hevesim bile kalmadi :1closedeyes:

robotcum çok kilo çok :çok üzgünüm:

azmedersen verirsin merak etme ben 2000 yılında 60 kiloydum 15 günde 12 kilo verip 48 e düşmüştüm önemli olan azmetmek bir doktordan da yardım alabilirsin

en siskosu benim canim kaydirigubbakcemile3

yok be est. önemli olan gönül güzelliği :kedi:
evet öyle de ama biran önce bitsin istiyorum, biktim artik okuldan ders calisma hevesim bile kalmadi :1closedeyes:

evet bir süre sonra insan sıkılıyor ama o da biter merak etme hayatta sırası gelen herşey gelip geçiyor ,düşün ben yakında çoluklu çocuklu bir kadın olacam yawwwkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

halbuki daha kendim çocuğum ne olacak sonum bilmem bilmiyorumkismile

nasıl verdin akannehir

ben zaten çabuk kilo veren bir yapıya sahibim azıcık üzülsem hemen 1-2 kilo gider o yaşlarda metabolizman da çok hızlı oluyor ekmek yemedim sebze ve meyve ağırlıklı beslendim günde 2,5 litre su ve her gün günde 3 kere yarımşar saat dans ettim bi anda eridim gittim işte

en baştaki elinde sarı çanta olan mı canım

evet canim :bbo:

yok be est. önemli olan gönül güzelliği :kedi:

evet bir süre sonra insan sıkılıyor ama o da biter merak etme hayatta sırası gelen herşey gelip geçiyor ,düşün ben yakında çoluklu çocuklu bir kadın olacam yawwwkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

halbuki daha kendim çocuğum ne olacak sonum bilmem bilmiyorumkismile

ayy bende sabir yok sabir olsa cabuk veriyorum kilo mafoldumben

hersey sirasiyla güzel, coluklu cocuklu olmakta güzel Allah tüm isteyenlere nasib etsin ins
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

ben 3 tane bebis istiyom :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

kızlar mrb istanbul buz.. donuyoruz yha.. üretimi tatil ettiler.. bi tek biz kaldık idari bölüm ne şans yhaakannehir

geçmişe bi göz attım sultanom ne biçim adammış o yhaa o kadarda umursamamazlık olmazki ondan hiçbişey olmaz canım daha çok şey yazıcam ama neysee.....2 güne kalmaz unutursun inşllh sıkma canını:1hug:
veee zarifeee:mymeka: ben yokken resim eklemiş:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

öyle canim.. dün cok kötüydüm cok kötü bir gündü ama bugun daha iyim cok sükür, aklimda bisi kalmadi artik fisfisfis

selam bende geldim hayırdır yokken ne yaptınız sultanof cum ne oldu

valla guzum olanlar oldu iste :çok üzgünüm:
aslinda hicbisey olmadi, baslamadan bitti cok sükür ..

teremm ,talya,hilal evimi görmedi
lilyum da gelinliği sordu ben de cuma toptan elime geçsin ekleyem diyodumm
:ecrin_bebek:
ya zarifecik böyle olmuyor ama tmm bn gelinliği istedim
ama evide görmek isterdim yaniiii ( ne yüzsüzüm dimi)şutarafagittişutarafagitti

yaaaa bişi yap bzde görek. . cumaya kadar evi mi beklices. :jeyyar:

ya zarifecik böyle olmuyor ama tmm bn gelinliği istedim
ama evide görmek isterdim yaniiii ( ne yüzsüzüm dimi)şutarafagittişutarafagitti

yaaaa bişi yap bzde görek. . cumaya kadar evi mi beklices. :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama çok normal bi ev hiç bi özelliği yok ki
hatta dünkü resimlerde perdeler eksikti
halı yoktu bişey bile anlaşılmıyodu.ben görmek isteyenlerden bazılarını aradan çıkaram dedimdelikafadulden
hepsi birden toplanmıyolar :mymeka::mymeka:

tamam o zaman cumadan önce bi gün ver bize :)
cuma sadece gelinliği eklersin
çeyiz ve evin için bi gün istiyoruz zarife.
çaya gelicizzzkaydirigubbakcemile3

zarife bak hazır karşılaştık bana da göster ya geçen bi kere daha dedim toplu herkes olunca eklerim dedin eklemedin sonra ben olmadığım bi zaman yine eklemişsin:bbo:
Neyse görmesek de güle güle otur evinde

zarife bak hazır karşılaştık bana da göster ya geçen bi kere daha dedim toplu herkes olunca eklerim dedin eklemedin sonra ben olmadığım bi zaman yine eklemişsin:bbo:
Neyse görmesek de güle güle otur evinde

sana özel ekledim ama gördün müüopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X