Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ne olsun haftasonu evdeydim hava çok soğuk dışarı çıkmaya cesaret edemiyor insan kapalı alanlara avm lere gitmekten de sıkılıyor insan buz pateni yapacaktım aslında ama son anda vazgeçtim sen neler yaptın

..

benimde sinavlarim var ya onlara calisiyorum

patene bende gidecektim ama sinavlar engel oluyor ins tatilde giderim

sınavlar ne zaman bitiyor peki türkiyeye geliyormusun hiç bu arada albümüme bugünkü halimin fotosunu ekledim :kedi:

çok şükür sınav derdinden kurtulalı 5 sene oluyor ALLAH herkese bitirmeyi nasip etsin sınıf kaç bu arada

sınavlar ne zaman bitiyor peki türkiyeye geliyormusun hiç bu arada albümüme bugünkü halimin fotosunu ekledim :kedi:

çok şükür sınav derdinden kurtulalı 5 sene oluyor ALLAH herkese bitirmeyi nasip etsin sınıf kaç bu arada

ocakin sonunda bitiyor sinavlar ins eyvahedigeldismile

subatta istanbula gelcektim fakat annem göndermiyor cünkü benimki orda oldugu icin annemin de haberi oldugu icin, neyse artik yaza gelirim :sinifsinif:

benim bölüm toplam 8 dönem, bende suan 5. dönemi bitirmek üzereyim ins

benim bu kilolardan kurtulmam lazım:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

niye kaç kilosun ki

ocakin sonunda bitiyor sinavlar ins eyvahedigeldismile

subatta istanbula gelcektim fakat annem göndermiyor cünkü benimki orda oldugu icin annemin de haberi oldugu icin, neyse artik yaza gelirim :sinifsinif:

benim bölüm toplam 8 dönem, bende suan 5. dönemi bitirmek üzereyim ins

anladım daha var yani okulun bitmesiyle hayırlısı ile bitirirsin inş.

hala okuyan insanları görünce bazen gerçekten yaşlandımmı diyorum yaww:bbo::bbo:

meraba

o bizim gicik
alsanaalsanasmile

durun ben hepinize yeterim yaaawwwolumunekankayizsmile

gıcık çabuk topiğine dön ne ediyon sen burda bakalım
arkadaşlar merhaba bu arada

sanane uleyyyn sen dön bakayım kaydirigubbakcemile

ben 23 le basladim üniversteye, yani sen yaslanmamissin canim merak etme

ben yaslandim okul hala bitmedi
kafamçokkarıştı

okurken zor geliyor da bitince çok çabuk zaman geçiyor küçücük bir kız çocuğu idim okul bitti 4 sene çalıştım evlendim yakında bebeğim de olur inş. zaman çabuk geçiyor yawww:a015::a015:

X