Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ohh ne güzel düzdün mü ewide kız....köşe takımı alcam diodun aldın mı
sen öl teremm dünyadan haberin yokdelikafaduldendelikafadulden
köşe aldım,daha neler aldım buraya resim eledim gördü herkess

zarife beyaz eşyalarını hangi marka aldın

boşş aldık canım:roflol::roflol:
bosch yani:jeyyar:
grçi ben karışmadım aldı kayınvalideler

hımm çok olmuş meğer sizinki de

beklerim gerçekten amasya harika bir şehir tarihi dokusunu koruyor hala osmanlı evleri selçuklu ve osmanlı mimarisi ile çok ünlü küçük yeşil şirin bir yer insanları düzgün hala yazları çok güzel olur mutlaka beklerim yolunuz düşerse

çok oldu okulun başında yapışınca benimki böööyle uzadı ben o kadar defol git demiştimdelikafaduldendelikafadulden

kıskandım şimdi
tek hayalim osmanlı evinde yaşamak görünce zıplıyorum
senağlamasenağlama

bizde annemle her ay birşey alalım diyoruz mesela bir kaç ayda porselen takımı nevresimler küçük ev aletleri gibi ama hangisi iyi bilmiyorum

yaa sen eklion silion anlamadım ben o işi bak bi ben görmedim hadi eklede şu kardeşinede fikir olsun dimiaklinialirimsmile

burada yeniden restore ediliyor evler isteyen oturuyor küçük avlular yüksek tavanlar büyük pencereler ahşap doğramalar tek dezavantajı kalorifer yasak soba kullanılıyor doku bozmak yasak

ayy hilalcım walla bencede heray bişi al en azından yorgan newresim takımlarını bitir..k.ev aletleri çok marka şeler olmasada olur bence belki ben sinbo fln alrırım

zarife bende bosch yada sıemens alıcam heralde biz daha bi lg lcd aldık ahhh ahh çok yolumuz war bu ay benmkine sölücem beyaz eşyayı alalımda çıksın aradan

çok şey var terem yaa erkek tarafı olmak daha kolay bizde kız tarafı mutfaktaki herşeyden sorumlu beyaz eşyeler perdeler de kıza ait e havlusu yemek takımı çarşafı derken dünya kadar parça üstelik parça parça olunca bitmek bilmiyor ki

erkek tarafı bir yatak odası bir oda takımı alıyor bitiyor göze görünüyor birde bizim yapılanlarda göze görünmüyor

ayy hilalcim ben en çok isteneceğim akşam bize gelirken çok heyecanlandım bizim adetlerimizdee kız ewine giderken korna basılır anlaşılsın die sokağa girerken o sesi duyunca ağlamıştım makyajımı düşün :roflol:

peki terem nasıl giyindin ben tesettürlü değilim ama kıyafetlerim tesettüre uygun ve o gün kapanmış olurum diye düşünüyorum nasıl birşey giyilir bilemiyorum onlar başka şehirden gelecek e haliyle önce yemek sohbet gibi seyler sonra isteme ertesi gün de evde söz olacak nasıl olacak bilmiyorum buradaki söz nişan topiclerini çok inceledim ama life_city haricinde uygun bir örnek bulamadım

erkek tarafı bir yatak odası bir oda takımı alıyor bitiyor göze görünüyor birde bizim yapılanlarda göze görünmüyor

aaa yatak odasını kız alır:1ninca:biz aldık mutfakla aytak odası bize aitti
resimleri de eklerim ama şimdi kahvaltı yapıcamm aldıklarımız evin ortasında çöplük gibi
ne zaman gelirsin bgn başka

bende oturma odası perdeler halılar bide bulaşık makinası alıcam işte yemek takımı fln aldım çatal bıçak tencere setlerim tamam da işte günlük yemek takımı bide çatal bıçaklar kaldı onlarıda diğer ay maaşımı alınca yapıcam artık

ekle ve silme teyzemler gelio adapazarından onları karşılıcam tamam mı buralarda olmam bana özel mesajla yolla yada zarifee bakk

terem kalmamış ki birşey canım herşeyi almışsın ne güzel Allah güle güle kullanmak nasip etsin düğün ne zaman

X