Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

biz birbirimizin aileleri ile tanıştık ama aileler bir araya gelip isteme filan olmadı onun okulu bitmedi henüz seneye haziran gibi nişan söz bir arada düşünüyoruz eylül gibi de düğün benim de arası çok kısa olacak ve herşeyi özenli yapmak istiyorum acele ile almak istemiyorum

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmmdelikafadulden

tünaydın kızlarrrr zarifeee nerdesin sen yaaa:eek:lmaz:

acele ile alınca daha güzel oluyo aslında
en 6ay nişanlı kalsam sıkılırdımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
baban bırakır mı o kadar çabuk evlenmeye:icecream::icecream:
benimki hala nası izin verdim diye sayıklıyo dadelikafadulden

Son düzenleme:
ohh ne güzel ya acaba ben ne zamn yazıcam ewleniyorum die uzaması benmde canımı sıkıo ama yapacak bişi yok malesef..5 şubatta bende işe başlıomm zarifemmmkaydirigubbakcemile2

ohh ne güzel ya acaba ben ne zamn yazıcam ewleniyorum die uzaması benmde canımı sıkıo ama yapacak bişi yok malesef..5 şubatta bende işe başlıomm zarifemmmkaydirigubbakcemile2

aa iyi bulduysan iş hızlanır seninki de:Saruboceq:
ben de burayı okuyodum yok söz nişan düğün fln ben ne zaman evelncem diyodum
13günüm kaldı:hooray::hooray:

ben amasya denilen küçük bir şehirde kendi halimde yaşıyorum bu siteyi keşfetmiştim ama topic i yeni gördüm başlarda tesettür kombinleri sitesinde adlarına aşina olduğum herkes buradalarmış meğer zarifenin nişanlığını görmek için girince öğrendim 23 yaşındayım bekarım fizyoterapistim ya sen

bende 22 yaşındayım ist da yaşıorum bankacıyım=) sözlü ewlenme arifesinde olan genç tesettürlü bi bayanımopuyorumnanaktan

beklerim gerçekten amasya harika bir şehir tarihi dokusunu koruyor hala osmanlı evleri selçuklu ve osmanlı mimarisi ile çok ünlü küçük yeşil şirin bir yer insanları düzgün hala yazları çok güzel olur mutlaka beklerim yolunuz düşerse

X