Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

amasyadayım özürlü çocuklarla çalışan bir merkezde çalışıyorum evet sabır gerekiyor bazen üç dört yıl uğraşıyorsun çocuk emekletmek için ve bir havale geçirince herşey başa dönüyor 45 dk lık seanslarda bir adım atması için oyunlar yaparsın korkutursun şebekil yaparsın azarlarsın ama adım bile atmaz bir de iyi mide gerekir hergün sonunda üzerimde kusmuk salya gibi şeyler olur bunlara alışılır

ama dünyanın en güzel mesleklerinden biri çocuklar sana sarılır öper şeker verir simitini paylaşır oyuncağının göstermeye getirir adını söylerler o güzel sesleri ile kucaklarlar resim yaparlar senin için dünyanın en güzel seyi çocuklar

ayy özleme şuaralar denizliyi.yürüncek gibi değil.çamurdan geçilmiyor:)
papatyacım.bende denizliliyim.
senin adına çok sevindim.rabbim banada kapanmayı nasip etsin.
bundan sora burdayım.
çıkıom şimdi.hepinizden alalh razı olsun

hayırlı gecelerr nurum.çok sağolasın.

bu arada canım nurrose benim ablam

ben zarifeciktim sonra atıldım siteden konu silmek istediğim için
böyle burdan yazıyorum ama 2 hafta sonra evleniyorum ve internetim olmıcak
ablam da hiç anlamaz tesettürden flndelikafaduldendelikafadulden

bnde duymuştum nasıl eğitm verildiğini gerçkten ama gerçkten çok sabır gerektiren bir iş....Allah kolaylık versin cnm

ayy özleme şuaralar denizliyi.yürüncek gibi değil.çamurdan geçilmiyor:)
papatyacım.bende denizliliyim.
senin adına çok sevindim.rabbim banada kapanmayı nasip etsin.
bundan sora burdayım.
çıkıom şimdi.hepinizden alalh razı olsun

çok sağol cnm Allah razı olsun darsı başına inş...ii geceler görüşmek üzere ...opuyorumnanaktan

psiqo kaç gece senin yazdıklarını okuyup ağladım hatta bu topicte bile paylaştım...canımm benm rabbim o güzel yüzünü soldurmasın hiç bi zaman bak en güzel zamanda karar wermişsin kapanmaya..nasipse şubat 23 te benmde 1 sene olacak kapanalı...okudum araştırdım ve kapandım..ben liseden sonra kapanma niyetindeydim fakat üni.den gözüm korktu ama keşke üni.de kapansaydım diorum hep...

en güzel kitap ne biliomusun..türkçe mealli Kuran-ı Kerim kesinlikle bunu oku ve Yüce Rabbimin en güzel sözleri herşeyi anlatıo zatenn

mrb kızlar ben geldim
geçmiş çok olmuş dün geceden beri atlaya atlaya okudum sayfaları
hilal ve psiqo hgdiniz kızlar

bizde tıp fakültesindeydik kayramı götürdüm koptu kollarım taşımaktan
ameliyat olcaz

sizler nasılsınız?

cnm dil bağı var doğuştan şuana kadar emme problemi yok diye gerek yok dedi çocuk cerrahisi
ama ilerde konuşma bozukluğu yapıyomuş
olcak anne baba demeye başlamadann
birde gözyaşı kanalı tıkalı gözleride hep iltihaplı doğduğundan beri masajla tıkanıklık açılıyomuş 6 aya kadar eğer geçmezse ameliaytala açılıyomuş 6 .cı aya giriyozz
narkoz almışken ikisiş birden olcak dil bağını kescekler ve gözyaşı kanalını açcaklarr
ikiside basit miş ama sonuçta ameliyat narkoz alcak yavrummm

hosbulduk sampuancim ay cok gecmis olsun, dert etme guzum, insallah hersey yolunda gider :teselli:

kizlar bu arada yeni haberim var, yarin gelcek galiba benimki :eek:, ay bulusursak hemen size yazicam neler oldu diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ohaoldumsmile

canım benim ya hiç merak etme gerçekten de çok kolay bi operasyon bide bu yaşta hallolması daha ii hem bebek hemde senin açından gelişimine yardım eder..korkma çocuklar narkozu daha rahat atıo emin ol...

X