Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

PSİQO
bana saçma geliyodu ama eşrap herkese yakışıyor hiç korkma
ama kıyafet al o lazım
açıkken dünyaa kadar kıyafetim vardı hepsinden vazgeçtim:gitme::gitme:
yenilerini aldım
başlarda kötü giyiniyomuşum bakıyorum dakaydirigubbakcemile3
ama şimdi toparladım biraz
eşarp bağlamayı fln beceriyorum:sm_cool::sm_cool:

ayyy nasıl rahatlatıon içimi:)
yakışır demi kız
yeterki giyinmeyi becereyim:)
evet benimde bir dünya kıyafettenden vazgeçmem gerekiyor.
yavaş yavaş alayım diom
giyim hakkınbda eşarp bağlama hakkında bilgi verirseniz süper olur:)
iice aşka geldim:)

ben iki yıldır kapanmayı düşünüyorum bütün tesettür siteleri blogları ve forumlar tarafımdan gezildi şık ve güzel kıyafetlerden fikirler alındı nihayet kıyafetlerimi ayarladım ama hala kapanamadım bazı sebeplerden dolayı şimdi ne zaman hoş tesettürlü biri geçse yanımdan sadece derin bir iç çekebiliyorum:sinifsinif:

ben iki yıldır kapanmayı düşünüyorum bütün tesettür siteleri blogları ve forumlar tarafımdan gezildi şık ve güzel kıyafetlerden fikirler alındı nihayet kıyafetlerimi ayarladım ama hala kapanamadım bazı sebeplerden dolayı şimdi ne zaman hoş tesettürlü biri geçse yanımdan sadece derin bir iç çekebiliyorum:sinifsinif:

neden kapanmadın canım peki
buarada hemşeriyiz

zarifecik coğu resmini bilyorum.nişan resimlerine bayılmıştım zaten hatırlarsanboshayallersmile

ayyy nasıl rahatlatıon içimi:)
yakışır demi kız
yeterki giyinmeyi becereyim:)
evet benimde bir dünya kıyafettenden vazgeçmem gerekiyor.
yavaş yavaş alayım diom
giyim hakkınbda eşarp bağlama hakkında bilgi verirseniz süper olur:)
iice aşka geldim:)

benim ilk zamanlardaki resimlerimi görsen
eşarbı bağlamayıp atıyomuşum ölesine meğer kafamadelikafaduldendelikafadulden

son 14 gün haa..az kalmış...heyecan varmı heyecan...

yok heyecanlı değilimm nedenseeohaoldumsmileohaoldumsmile

ayy ben de öyleydim kıyafetler seçtim resim çektim ne beğensem
yolda gördüklerimi inceledim fln
ama kapandım gitti bi anda:hooray::hooray:

Son düzenleme:
önce okulu bahane gösterdi ailem şimdi işimi bahane gösteriyorlar ben başörtüm yüzünden bana yapılacak olanları kaldırabilecek kadar güçlü değilmişim öyle diyorlar ailem inançlı olmalarına rağmen korkuyorlar babam da öğretim görevlisi okullarda yapılanları görünce gözü korkmuş

denizlidensin demek ben maalesef artık denizlide değilim üniversiteyi orada okudum şimdi amasyadayım çok güzel bir şehirdi denizli çok mutlu oldum orada

tesettür topiği vardı orada çok güzel giyinen bayanlar vardı alyaduanın annesi lawyer cankız tiamo sen sonra maalesef kapandı o topic

1000 e yakın resim var elimde zarife eskizler kıyafetler eşarplar:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
olsun olsun fikir olur
ben de öleydim işte aldıkça sildim şimdi resim kalmadı gelinlik resimlerine kadar sildimkaydirigubbakcemile3

baban seni düşünüyodur ama yanlış bence sen hazır olduğunda kapanırsan kimseyi umursamazsın.konuşaan konuşsun

:sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:
hilalcim onlarda haklı korkularında.
bazıları örtüyü farklı amaçla kullanıyor çünkü.insanlarda ayırt edemiyor artık.

tesettür topiği vardı orada çok güzel giyinen bayanlar vardı alyaduanın annesi lawyer cankız tiamo sen sonra maalesef kapandı o topic

hee evet ben de ilk orda başlamıştım mileti incelemeyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
aybike de çok hoştu
anne oldu diye yok buralardaa

öyle tabi arkadaşlarım hep tesettürlü idi üniversitede bir tiyatroya gittik bir kız gerçekten ilgilendiğiniz için mi yoksa göstermelik mi geldiniz dedi arkadaş tiyatroyu seviyorum deyince siz böyle şeylerle ilgileniyormusunz demişti

X