Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yaaaa bak simdi soruma kimse cevap yazmadi.
kalite farki varmi sahiden ya.
turk mallari kotumu.
siz soyleyin kullananlar.

nan cankııız yazsana:mymeka:

ne vuruyon nan sacaklarini yolmayim senin kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

benim karnim simdi bayagi bi tok... iYYYYY artikin yemem cig kofte :1no2: böööööööööögkafamçokkarıştı

ama dondurmaya hayır dememmmmm:icecream::icecream::icecream:

sirine sen nerde kaliyon ki ? CADIARZU bu arada orjinal cakma benim icin fark etmez.. sanki kim bilecek cakma oldugunu pehhhhhhhhh al getsin :)kaydirigubbakcemile2 sonucta orjinalde eskiyecek cakmada.. a.shemide cakma eskidiginde yenisini alirsin nasilsa pahali degil onlar degisik degisik al taklülülülülülü:lepi:

ne kadar cimrisin insan bişi ikram ederlaelaelaelaelaelülülülülülü

bu son ikramım bugünlük yeter
[

sahtesiyle illaki kalite farkı vardır ama
türk malları kötü diğildir kullandıklarımdan biliyorum

yok onu demek istemedim.
soru su yahu turkcem iyi degil anlatamiyorum ya:)
soru su simdi o taklit lv burberryler armine ve akerden daha kaliteli diyorlar . taklit oldugu halde daha kaliteli diyorlar.bu dogrumudur.
igne kullandiginiz zaman esarpda iz birakmiyormus .taklit burberry lv cok kullanisli diyorlar.

canım o kadarını bilmem ama benim eşarplar delik deşikkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

cankizim tabiki turk mallarini cok seviyorum.
saten ipek farketmez.
benim ogrenmek isteidgim bence lv burberry bizim yerli markalardan kaliteli degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…