Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bazen biraz ayrilmak iyi geliyor, kendinize biraz zaman verin herseyi yeniden düsünün bi

bilmemki böyle hemen kestirilik atilir mi ki
:bbo:

yok canım yaa..zaman verince herşey yoluna girer, sakin kafayla devam edilir gibi düşünülüyo ama işin aslı öyle değil.. daha da kopuyosun.. arada bir gözlerini korkutmak lazım ama ara vermek iyi değilmiş.. bu bana zamanında da ders olmuştu

yok canım yaa..zaman verince herşey yoluna girer sakin kafayla devam edilir gibi düşünülüyo ama işin aslı öyle değil.. daha da kopuyosun.. arada bir gözlerini korkutmak lazım ama ara vermek iyi değilmiş.. bu bana zamanında da ders olmuştu

bu konularda hic tecrübem yok, söylediklerin dogrudur canim
:1closedeyes:

provaya gittim de baya bi bekleyince böle kendimiçekip durdum
etek giydim dee:kedi:

kim kimden ayrılmışşş ben bilmiyorum

belki bazı yerlerde zaman ii olabilir ama biz zaman verilecek raddeyi geçtik çoktan hai zamanda verdik 4.gün bitti ben suçluymuşum gb ne aradı ne sordu benm bu saatten sonra söyleyeceğim tek söz Eywallah tır..hayatta da içimdekiyle çabalamam içimde bişi olmadığın içinn..

kız zarife birsen modaewimi burası bende gitmiştim hatta sende o gün prowaya gitmişsin çıkmışsın ben gittim ordaki kız söledi

belki bazı yerlerde zaman ii olabilir ama biz zaman verilecek raddeyi geçtik çoktan hai zamanda verdik 4.gün bitti ben suçluymuşum gb ne aradı ne sordu benm bu saatten sonra söyleyeceğim tek söz Eywallah tır..hayatta da içimdekiyle çabalamam içimde bişi olmadığın içinn..

sen kararini vermissin, insAllah pisman olmassiniz, Allah hakkinizda hayirlisini versin
:teselli:

a.s aklında bulunsun

bulunsun, insAllah lazim olmaz yerimseniben

boşwer kuzum ya ayrıldım ben bitti gitti benm için warsın yolu açık olsun..nasıl olmuş yawrum gelinşiğin memnunmusun..benm arkadaşımın mayısta düğünü war beraber gidicez bi gün ona bakmaya

barışır tabi yaa :zemuszemus: sen bakma ona,sinirli şimdi

nişanlığın da çok güzeldi canım senin,sabırsızlıkla bekliyoruz son halini

ooo hiç bişi canım eline geçince ekle ama bende burad olunca görmek istiorum çünkü..ve ben çok sewdim modaewini çalışanlarını..

X