Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

..

öpücük topigine ugradim geldim, gülmekten öldüm valla :roflol: ilk öpüsmede kusanlar gegirenler

ayy ne öpüsmesi töbe töbe elimi bile tutturmam
alsanaalsanasmile

benim de,aşkım la ilk ve son oldu zaten canım.. öyle küt diye olunca istek mistek kalmadı .. kızım sen onu düşüneceğine başka şeyden kork eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
on41 sırnaşık şey çok masum olmuş ne güzelll

parlayan yıldız ne korkuyon kız öpüşmekten klava:

evlenince napcan sen :roflol:

sözlendik benimki hemen öpmek istedi beni dedim nişanlanınca söz öle kurtuldum elinden :asigim:
sonra nişanımızda yüzükler takıldı pasta çörek yicez çeyizlerin olduğu odada otururken başbaşa kapıyı kapadı öpcekmiş beni delikafadulden
nerdeyse 90 kişi var içerde izin vermedim küstü bana ogün nişan gününmüzdee beş karış suratla gitti klava:
sonra ben verdim öpücüğümü ama nasıl sölemem :asigim: :dance:

benim de,aşkım la ilk ve son oldu zaten canım.. öyle küt diye olunca istek mistek kalmadı .. kızım sen onu düşüneceğine başka şeyden kork eyvahedigeldismile

ayy o baska seyleri hic sorma, kesin bayilirim akannehir akannehir akannehirakannehir

ayy bilmiyorum nasil bise oldugunu o yüzden korkuyorum yaa
eyvahedigeldismile

söyle kiz, tecrübe ediniriz :jeyyar:

..

ayy kizlar birkeresinde rüyamda öpüstüm ama cok güzel bir duyguydu :kedi:

ilk öpüsmem rüyamdaki gibi olmassa birdaha öpüsmek istemem :umursamaz:

abowwww... bide romantik değildi diyo kaydirigubbakcemile3 kız karanlık yeri bulmuşun,çocuğu öpmüşün.. daha ne.. vallahi ya Allah affetsin.. bi anlık gaflet işte :kedi:

kuşlar ne güzel şeler onlar ama tawsiyem silin yoksa aaaa bakın tesettürlü yaptıkların bakın gb aptal saptal şeler yazalar yinee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…