Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

biricik yine dert yanıyor yalnızlıktan.sen de sekerkız gibi bulursun cnm inşAllah ummadığın bi zamanda ve istediğin gibi bir kişiyi

komşumuzun bebişi cnm 5 aylık çok tatlı bişey ben kız çocuklarına bayılırım:ecrin_bebek:

amaaaan senin de aklın fikrin şeytanlık tamam robot teyze senin için ayrı selam veririmaklinialirimsmile

sakin ol yaww sen nasıl istersen onu diyebilirsin alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

sakinim zaten yok ben sinirli değilimdir gayet sakin biriyim ama sabrım çok zorlandığı zaman zarar veririm de siz uzaktasınız bi zararım olmazkaydirigubbakcemile3

sakinim zaten yok ben sinirli değilimdir gayet sakin biriyim ama sabrım çok zorlandığı zaman zarar veririm de siz uzaktasınız bi zararım olmazkaydirigubbakcemile3

bana bir şey olmaz merak etme biraz utanmaz arlanmazım galiba sırnaşık şeysırnaşık şey

ne desen boş zevzeğin biriyim işte sırnaşık şey:roflol::roflol:

utanmaza bak sen bu yaşta sevgili mi olur ben senin yaşında iken tek derdim össs idi kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Aynı annem gibi konuştun:dilcikar:
Ne yapayım bulduk birbirimizi ilk sevgilim ama 2 senemize gireceğiz yakında
Aklı başında biri Allah'a şükür benden 1 yaş büyük
Çalışıyoruz ama öss için tabi de birbirimize engel olma durumu yok zaten benden uzakta çünkü 2 senede 2 kere görüştükkafamçokkarıştı

anneler her zaman doğru söyler bunu çok ii bil ,ben de çok asi idim dinlemezdim kimseyi ama şimdi gerçekten çok haklı olduğunu anlıyorum benden sana tavsiye annenin söylediklerini dikkate al

tamam da sen alıntıları siler misin ben silicem birazdan yazdıklarımı o yüzden
Sen eşinle ne zaman tanıştın üniversite bittikten sonra mı.Bu işler nasip ama şimdi git üniversite bittikten sonra gel diyemem ki:kedi:

niye siliyorsun ki yarın anlatırım inş. bu konuyu sana ii akşamlar ben çıkıyorum

yok cnm ne araya girmesi
Sen antalyalı mısın yoksa eşinin işi dolayısıyla mı gittin biraz bahsedersen sevinirim kendinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…