Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bizde rekor kırcaz galiba 3 gün oldu ne mesaj ne arama war..bakalım yarın izin günü o zmaan ne yapacak...

şok oldum kızlar arkadaşım wardı daha yeni biriyle tanışmıştı sözlenmişler buaralar herkes gidio ve çocuk peyzajcı dayısı da m.vekili...kızda hep şanslıydı yawrum inşallah ömür boyu hep mutlu olur çok sewindim onun için..:asigim:

darısı tüm bekleyenlerin başına
:1hug:

aşkolsun biriciğim görüştük mü hiç kız baksana uzun zamandır rastgeldik çiçeeem napıosunnn bakalım çeyizci:dance:

yaaa aşkolsun görüşmesekte insan bi adımı anar nerde bu biricik der benneyaptımkinapim canım yaa çeyizlerimle oyalanıyorum adım çeyizciye çıktı sonundakaydirigubbakcemile3

topiciğimizin marifetli kızı işte helal olsun kız yap tabi ne güzel elinden de gelio...

zarife napıo az kaldı onunda :asigim:

bizde rekor kırcaz galiba 3 gün oldu ne mesaj ne arama war..bakalım yarın izin günü o zmaan ne yapacak...

şok oldum kızlar arkadaşım wardı daha yeni biriyle tanışmıştı sözlenmişler buaralar herkes gidio ve çocuk peyzajcı dayısı da m.vekili...kızda hep şanslıydı yawrum inşallah ömür boyu hep mutlu olur çok sewindim onun için..:asigim:

darısı tüm bekleyenlerin başına
:1hug:

şans canım bendede hiç şans yoktur ne çıkcak karşıma merak ediyorumeyvahedigeldismile
bekleyenlerin en başında ben sonra cankızım varboshayallersmile

topiciğimizin marifetli kızı işte helal olsun kız yap tabi ne güzel elinden de gelio...

zarife napıo az kaldı onunda :asigim:

ehh öyleyim azcık elimden geldiğince yapıyorum:kedi:
topiğe uğrayıp uğrayıp kaçıyo sabit bi yerde duramıyokaydirigubbakcemile3 napsın heyecan var tabi:asigim:

mutlaka nasip ama şansda olucak insanda bu konuda pek şansım yok ama diğer konularda şanslı olduğumu düşünüyorumhihoyyyt

Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır..

insanlara başkalarının konumları hep güzel gelir halbuki ne olacağını yalnız ALLAH bilir .. bugün sana çok sanşlı gelen birinin yarın nasıl bir hayat yaşayacağını bilebilir misin ya da bugün çok şansz gördüğün kendinin ileride çok güzel hayallerindeki gibi bir hayatı yaşamayacağını nerden bilebilirsin ...Etrafımda çok oldu böyle ilk başta herkesin gıpta ettiği evlilikler yapanlar ama hep hüzünle sonuçlandı ,hiç bir şey göründüğü gibi değildir sakın aldanmayın sadece herşeyin hayırlısı ve de bu bir sınav biliyorsunuz ALLAH sevdiği kullarına sürekli dert verir bana dua edip sabretsinler de ben de onları on katıyla mükafatladırayım diye olaylara böyle bakmak gerek bu dünyanın bir de öbür tarafı var inş. orada şanslı olanlardan oluruz gerisi boş ..

Son düzenleme:
Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır..

insanlara başkalarının konumları hep güzel gelir halbuki ne olacağını yalnız ALLAH bilir .. bugün sana çok sanşlı gelen birinin yarın nasıl bir hayat yaşayacağını bilebilir misin ya da bugün çok şansz gördüğün kendinin ileride çok güzel hayallerindeki gibi bir hayatı yaşamayacağını nerden bilebilirsin ...Etrafımda çok oldu böyle ilk başta herkesin gıpta ettiği evlilikler yapanlar ama hep hüzünle sonuçlandı ,hiç bir şey göründüğü gibi değildir sakın aldanmayın sadece herşeyin hayırlısı ve de bu bir sınav biliyorsunuz ALLAH sevdiği kullarına sürekli dert verir bana dua edip sabretsinler de ben de onları on katıyla mükafatladırayım diye olaylara böyle bakmak gerek bu dünyanın bir de öbür tarafı var inş. orada şanslı olanlardan oluruz gerisi boş ..

hep bunu düşündüm zaten robotcum bugün zenginsin yrın dibe vurmican ne malum o yüzden hep doğru kararları vermeye çalıştım inşallah t pişman olucam bi kara vermemişimdir.

X