Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

biricik goruyonmu kiz sekerkiz da getti.. yine ikimiz kaldik kala kala.......olumunekankayizsmile vur kadehiii ustammmmmm bu gecede sarhosuzzzz:içelim:

ahh gülüm ahhhhhhhhh bize de güler bu hayat elbet birgün:içelim:
yerimizi kimseye kaptırmıyoz bizden sonra gelenler güdüyo bacım bizde halen tık yokmafoldumbenoooooff ooooooooffff bunaldım artık:çok üzgünüm:

ehh işte iyi diyelim iyi olalım gülümboshayallersmile
akıp gidiyo günler su gibi
sen nasılsın canımmm

hep öyle cnm yaa

ben pek iyi değilim ama iyi olmaya çalışıyorum..bugünlerde çok gerginim. bütün aksilikler üst üste geldi. benimkiyle de tartıştık dün.. msn i yüzüne kapattım.. bi kaç gün görüşmesek iyi olacak.kafamı toparlamam lazım diye mesaj attım.. daha da canım yanıyo. habire mesaj atıyo asık suratlı.. ondan biraz canım sıkkın canım
boshayallersmile

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmmaklinialirimsmile
slm teremmm ne kız beni unuttun sen adımı anmıyon hiçç:dilcikar:

inşallah biran önce aranız düzelir canımm
sevdiceği olanında canı sıkkın omayanında nolcek bu hayat böyle yaaa:çok üzgünüm:

hoşbuldum mutfak robotu m :1hug: sağolasın..

biricik im,aldık başımıza dert çekiyoruz -tatlicadiarzu-

çık çık delikafadulden..hoşgeldin canm benm :1hug:

hoşbulduk çilekiim bak çıkıomm ohhhhh:teytey:

sordum sadece hatırlamak babında kaydirigubbakcemile

bu arada üzülme msn olayına herşeyin hayırlısı sakin ol zamana bırak zaman herşeyin ilacıdır

on 41 ve terem hoşgeldiniz

hoşbulduk canım benmm:1hug:

aşkolsun biriciğim görüştük mü hiç kız baksana uzun zamandır rastgeldik çiçeeem napıosunnn bakalım çeyizci:dance:

bende çıkıyorummmmmmmmmmmmmmm delikafadulden.. gece mesaide görüşürüz canlarrrrrrr

biricik
im inş. canım..öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…