Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

oo daha çok küçükmüşsün..ne güzel yaşındasın kıymetini bil...
hedeflerimi belirledim çalışıyorum işte umarım herşey istediğim gibi olur
hımmm çok küçüksün gerçekten inş. kapanırsın sen de hayırlısı ile resmin varmı peki seni bir görsek ,nursena seni de ...

Amin.Bişeyleri değiştirdim ama hayatımda 1-2 yıl önce bikini de giyen dekolte de giyen biriydim ama bayağı değişim oldu denize falan girmem artık giyimlerime dikkat ederim yani şöyle diyeyim dışarıya çıktığımda tek eksiğim eşarbım
Foto koymasam olur mu sevmem öyle biyerlerde fotoğrafımın olmasını facebok msn spaces hiç biyerde yoktur alışkanlık:umursamaz:zemuszemus

mutfakrobotu gördüm resimleri de onlar açık ama kapalı yok mu hiç.nasıl bağlıyorsun fikir ediniyorum şimdi ben:kedi:

bunu eminim çok kişiden duymuşsundur açıkken bayağı bi küçük gösteriyorsun kapalı olarak ise daha olgun
ama eşarp çok yakışmış bence:nazar:

ben renkli eşarpları sevmiyorum kahverengi krem beyaz siyah falan taksam hep diye düşünüyorum ama bilmiyorum nasıl olur

bunu eminim çok kişiden duymuşsundur açıkken bayağı bi küçük gösteriyorsun kapalı olarak ise daha olgun
ama eşarp çok yakışmış bence:nazar:

işyerinde açığım beni ilk başlarda stajyer sanıyorlardı 19-20 filan sanıyorlardı sağol teşekkürler çok fazla kapalı foto bulamıyorum malum tüm vaktim işyerinde geçtiği için

eşarbı böyle bağlıyorum işte

ben renkli eşarpları sevmiyorum kahverengi krem beyaz siyah falan taksam hep diye düşünüyorum ama bilmiyorum nasıl olur

ben de tek renk eşarpları sevmiyorum ama geometrik desenli eşarp olacak ama çok da karışık renklileri de sevmiyorum iki renkli olanlar gayet güzel bence ama tek renk benim tarzım değil

ben renkli derken öyle turunculu pembeli eşarpları kastedmiştim.ben de büyük ihtimal tek renk ya da senin dediğin gibi geometrik desenlileri tercih ederim
ben kendime etol yakıştırıyorum ama küçük biyerde yaşadığım için bazı eşarp satan yerler etolün ne olduğunu bilmiyorlar

ben de okurken açmak istemem yani kapandıktan sonra beni kimsenin açık görmesini istemem aöf okusam mı diye düşündüm de güzel sanatları nasıl okuyacağım ki kafamçokkarıştı
öğretmen olmak istiyorum ama milli eğitimde çalışmam diye düşünüyorum yani bi kurs açmak mantıklı aslında

ben de okurken açmak istemem yani kapandıktan sonra beni kimsenin açık görmesini istemem aöf okusam mı diye düşündüm de güzel sanatları nasıl okuyacağım ki kafamçokkarıştı
öğretmen olmak istiyorum ama milli eğitimde çalışmam diye düşünüyorum yani bi kurs açmak mantıklı aslında

aöf de de sınavlarda açıyorsunki ya aslında olaya çok da dar bakma biryerlere gelmemiz lazım bence o yüzden de rabbim affetsin ama buna mecburuz inş. bu füzen bir gün düzelecek

neyse ben gidiyorum böbreklerimden rahatsız olduğum için eve gelmiştim şimdi gidip rapor alacağız görüşürüz kızlar
mutfakrobotu nursena memnun oldum tanıştığımızaopuyorumnanaktan

X