Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

geçen buluşmamızda ben şubatta gelecekler diye hayal ederken,o nun derdi kutlamalardaydı. konuşur diye bişi demedim demedm bugn patladım artık.. cevabı ne oldu? ailem bu sınav sonucundan dolayı hayal kırıklığına uğradı üzgünler.. bende öyle daha konuşamadm.. annemn dizleri de iyi değil tekrar ameliyat olma riski var dedi..(dizlerine platin takılmıştı bi kaç ay önce).. biraz daha iyi olmasını bekliyorum marta geliriz inş. dedi.. insan madem konusunu açar.aşkım böyle diye konuşmuştuk ama şöyle şöyle sorunlar var martta gelsek olur mu falan der..o zaman canıma minnet.. ben sormasam konusunu bile açmıyo.. estm gürledim bu akşam

off çok fena grip olmuşum ben artık uyusam iyi olucak iyi geceler
on41im kafana hiç bişey takma herşey düzelir inş

ii geceler leptapım çok dikkat kendine geçmiş olsun..

ahh ahh anlıorum canım bu sefer en azından anlamasını sağla hemen yumuşama kuşumm yoksa her defasında aynı esnekliği bekler..hayırlısı olsun be balım

yok terem im... bu sefer çıldırttı artık..psikolojim bozuldu artık saçma sapan huylarından. ona buna çatar oldum .bu ne yaa :mymeka:

aman neyse topic i de daha fazla kirletmesin :dilcikar:

sositososito :dance: :teytey:

yok terem im... bu sefer çıldırttı artık..psikolojim bozuldu artık saçma sapan huylarından. ona buna çatar oldum .bu ne yaa :mymeka:

aman neyse topic i de daha fazla kirletmesin :dilcikar:

sositososito :dance: :teytey:

ne kirletmesi kuşum konuşucaz elbette böle
:eek:klava:

on41 kuzum üzülme ya hayirlisi olsun
ama esip gürlemekle bence iyi etmissin
bu erkekler bazen cok düsüncesiz olabiliyorlar, hatta cogu zaman öylelerrrrrrr
tepkini göstermekle iyi etmissin, bencede hemen yumusama, hatasini anlasin gülooo

bende öyle diyorum canı martık.. hayırlısı olsun.. esip gürledim de işe yarasa bari..bunun tamam tamam deyip,sonra yine bildiğini okuma gibi bi özelliği de var :mymeka:

terem im perşembe istihareyi unutturma mirmirmirmir

bende öyle diyorum canı martık.. hayırlısı olsun.. esip gürledim de işe yarasa bari..bunun tamam tamam deyip,sonra yine bildiğini okuma gibi bi özelliği de var :mymeka:

terem im perşembe istihareyi unutturma mirmirmirmir

bildikleri tek şey o zaten tamam diyip bizi hoş tuttuklarını sanıolar sonrada yine işlerine geleni yapıolar boşwer yaa walla bak bana

unutturmam kuşum bakalım ne olacak
:uhm:

aaaah ahhh :nazar: dertsiz başımıza dert aramışız vallahi..,

neyse kız susalım.. sultan cımın içi kıpır kıpır ,kızı da başlamadan aşka küsdürücez delikafadulden

canlar çıkıyorum ben.. iyi geceler... asprin alayım bi tane..yoksa baş ağrısından ölücem akannehir

iyi geceler gülüm gecmis olsun, sIKma canini

ay yok ben aska küsmedimde pek ümidim yoktu eskiden, ama yinede umudumu yitirmemeye calisiyorum artik yine positiv düsünüyorum. bakalim nolucakkkkkkkk :asigim:

yitirme kuzum zaten hiç bi zaman inşallah en güzelleri senin olur.. kendimden bahsedeyim demekki benim karşıma çıkan insan böleymiş ama hepsi öle değil

X