Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

günaydın kızlar robotum nerdesin çabuk gel kafamçokkarıştı :bbo:

ayyy dünden beri uyuyamadım kız sen yokken neler oldu neler başım döndü reesmen kafamçokkarıştı

anlat da bileyim yok dünü okumadım sayfalar çok uzun başım dönüyor

benimde başım döndü hızdan :roflol:
ya görüştük bizimkiyle normal sohbet ettik dedim böle devam eder eve döndüm .adam bi msj trafiği başım döndü benle yeni bi hayata varmısın sana karşı hislerim değişmedii .eskiden sorunların vardı şimdi bişey yok sende bu hislerime cev veririmisin falaln sositososito

ama yanlış zaman yaaaa aşık oluyorum galiba :asigim: beraber çalışırız diyo ben onla beraber çalışammamki :bbo:

zaten ilgisi vardı bende hoşlanıodum herşey karman çorman oldu yaaa:sm_confused:

sen çok tehlikeli bir sürece giriyorsun mesajlarını okudum şimdi çok riskli bir durum bak dikkat et bu şekilde çok arkadaşım oldu %100 yaşantını ters yönde etkiler buna emin ol keşke gitmeseydin şimdi mesaj trafiğine takılacaksın sen istemesen bile sana mesaj atıp kafanı ağrıtacak dikkatini dağıtacak keşke telini vermeseydin senin için bu dönem çok kritik biliyorsun sakın bu adama bir daha yüz verme durumunu anlat ideallerim var de madem seviyorsa seni seni bekler ve sana saygı duyar rahatsız etmez yok seni rahatsız ediyorsa da sana saydı duymuyordur sadece kendini düşnüüyordur demektir o zaman da kaldr at çöpe ..

ya biz yeni görüşmüyoruz robotcum oda össye hazzırlanıo.o sayısalda süper beraber çalışırız sanaders anlatırım diyo .telimi şimdiden almış değil arkadaştık bayadır görüşüyodukda yüzyüze bi defa görüşmüştük

ben ona sınavdan sonra görüşmeyi teklif edecem oda hazırlanıo amma şimdi fizik okuyo zaten günde 2 saat ona yetio tıp istio o.onda sorun yokda benim çok çalışmam lazım

zamanli zamansız msj atıp rahatsız edecek biri değil oda çalışıo çünkü belki zaman koyarız ne zaman görüşebiliriz diye o şekil amam yinede tehlikeli bi süreç dediğin gibi

zamanli zamansız msj atıp rahatsız edecek biri değil oda çalışıo çünkü belki zaman koyarız ne zaman görüşebiliriz diye o şekil amam yinede tehlikeli bi süreç dediğin gibi

ama sen de aşık oldum diyorsun bu tehlikeli işte demekki etkileniyorsun yan isen yine de bu işe uzak dur ileride olabilir ama bu sene asla

ama sen de aşık oldum diyorsun bu tehlikeli işte demekki etkileniyorsun yan isen yine de bu işe uzak dur ileride olabilir ama bu sene asla

aşık oldum kısmı şakka ya etkilendim sadece hoşlantı .ammam ikimiz içnde en iyiis sınavdansonra görüşmek o daçalışıo sonuçta

günaydınnn... şeker kız burdasın ben gece kaçarsın sanıyodum çocuğa...aşık seni bide sadece hoşlanmışmış:asigim:

neyse sonra görüşürüz bi kahvaltımı edyim düzgün bi düşünmek lazım yeni tanıştığım birideğil iyi bi insan aynı ilden geleceğide parlak hoşlanıyorumda belki erteleyebilirim onun içinde benim içinde en iyisi zaten seviyosa bırakmaz dediğin gibi

aşık oldum kısmı şakka ya etkilendim sadece hoşlantı .ammam ikimiz içnde en iyiis sınavdansonra görüşmek o daçalışıo sonuçta

sen şuanda böyle diyorsun ama bu bu şekilde gitmez bunu bil zamanla bu etki alanına girersin çok dikkat et hakkında hayırlısı olsun ama bu son şansın unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…