Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

biricik sanada sıra gelecek ben senin ablan sayılırım :1hug:

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmmaklinialirimsmile

hosgeldin twetty ay pardon teremm
opuyorumnanaktan

canım konuşuruz kızmma sanan sevdiceği ben ayarlıcam dur ben ablanım önce sıra benim kızma :1hug: hadi öptüm kaçtım ben

hadi hayirli olsun sekerim, olur hersey olur merak etme sen
yerimseniben

sizi ben askerlik bitine kadar sıkarım canlarım ama napiyim mafoldumben kavga ettik çok sinirlyim kötüyüm arama bida beni sakın dedim bıktım dedim mafoldumben

sizi ben askerlik bitine kadar sıkarım canlarım ama napiyim mafoldumben kavga ettik çok sinirlyim kötüyüm arama bida beni sakın dedim bıktım dedim mafoldumben

akannehir noldu canım yaa.. ne bu kurduğun cümleler hiç beğenmedim alsanaalsanasmile:teselli:

yawrum askerlikte oluo böle şeler malesef iki tarafta gergin oluo yıpratmayın kuzum:ecrin_bebek:

aboowwww..kimler gelmişşşş :lepi:

kimler gelmişşş aa baktım tekrar topiciği olmuş bi canlanmalım gece mesaisi:dance:

canım, asıl topic in "TADI" şimdi başlıyo delikafadulden anladın sen..

hoşgeldinizzz kaydirigubbakcemile5

papatya mmmmmmmmmmmmmmm dökül çabukkk

anladımm yiwrummmmmmmm aklinialirimsmile

aslında bizim kıskanç olmamız lazım askerdeyken ama ne hikmetse onlar öle oluo kuzum bak bizde de böle oluo du ama ben takmıodum sana tawsiye askerdeyken her yaptığını gittiğin yerleri söleme

bu cümleyi bende tekrarlıyorum canım.. her yaptığını ,gittiğin yeri söyleme.. o belli bir mekan içinde disiplin altında günlerini geçiriyor... senin aklın hep onda olduğu gibi,onun aklı 2 kat sende.. sen özgürsün,o değil.. kıskançlığının artması çok normal. askerlik bitince düzelir canım. şimdi bu cümleleri demekle hem onu,hem kendini üzdün.. bi daha böyle cümleler kullanma lmaz: çekiveririm kulaklarını..:mymeka: bi daha konuşmanızda gönlünü al. kıskançlıkları olacaktır..sabırlı ol artık..olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…