Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

günaydınnn... şeker kız burdasın ben gece kaçarsın sanıyodum çocuğa...aşık seni bide sadece hoşlanmışmış:asigim:

ama bayadır görüşüyoduk cnm çok iyi tanıorm sadece arkadaştı.bana dahah yeni tanıştıımız zamanlarda ben senle hiç başka türlü bi olayay girmek istemiyorum direk evlilik konuusnda görüşmek sitiodu niyeti ciddiydi ben kabul etmedim o zaman sınav fallan .arkadaş olarak görüştük.aşık değilim o işin şakka kısmı hoşlanıyorum amma aşık olabilirim

şekerim dün gecede dediğim gibi sende benim gibiysen aşıkken aklın uçuyorsa hiç bulaşma.. çalış dersine derim.. ben eski çıktığımda 1 sene sınıf tekrarı yaptım.. neden msndi msjdı derken hiç canım ders istemiyordu.. yada kavga ediyorduk moralim bozuk oluyodu çalışamıyordum... iyi düşün tatlım

gunaydın kim kime aşık olmuş anlamadımmmboshayallersmile
bebişim dun gece hiç uyumadı ağladı bende onla birlikte ağladım dua edin teyzeleri çabuk iyileşsin lütfeeennnmafoldumben

günaydın kızlarr

ebrucum geçmiş olsun doktora götürdünmüü?
bizde daha iyileşmedik
allah şifa versin yavrularımızaaa

hayat zor paranın hiç bereketi yokk
allah yardımcımız olsun
heleki hasta olmayasın bu devlette
paran yoksa yandınn

hayat zor paranın hiç bereketi yokk
allah yardımcımız olsun
heleki hasta olmayasın bu devlette
paran yoksa yandınn

ALLAH tan sağlık güvencemiz var çok şükür olmayanlara ALLAH kolaylık versin çok zor gerçekten ilaçlar çok pahalı ...

para amaç değil ama araç olduğu kesin ,hayatı devam ettirmek için bir araç ,azı yetmiyor çoğu zarar en iisi ortası ,ALLAH herkese hayırlı kazanç versin inş.

tesekkur ederim şampuancım ewet dun götürdüm şurup verdi balgam söktürücü ondanm bilm,iyorum tıkandı hepten nefes alamıyor boshayallersmilesenin oğlun nie düzelemedi hala ya ne diyor doktorlar
ilgin için tesekkur canm insanlar bi garip olmuş

tesekkur ederim şampuancım ewet dun götürdüm şurup verdi balgam söktürücü ondanm bilm,iyorum tıkandı hepten nefes alamıyor boshayallersmilesenin oğlun nie düzelemedi hala ya ne diyor doktorlar

geçmiş olsun ikinize de opuyorumnanaktan

biz kurban bayramından beri hastayız
tıkanmayla ve öksürükle başladı ,balgam sökücü verdiler çocuk hastanesinde, ha geçti ha gececek derken öksürük çoğaldı, başka doktora götürdüm balgam var gıcık yapyo ondan öksürüyo dedi ,sırtını göğüsü nü dinledi bişi yok dedi.
15 gün önce artık hiç uyuyamaz hale geldi yavrum öksürük çoğaldı özele götürdüm
hemen film istedi doktor bronşit olmuş yavrum 10 gün antibiyotik tedavisi ve balgam sökücüler verdi iyileşmemeiş 5 gündür iğne vuruluyo
evimize buhar makinesi verdi hastaneden 1 haftada buhar tedavisi ne başladık içine ilaçlar koyuyom günde 3 kez buhar veriyom ilaçlı
bence güzel bir doktora götür ben daha götürmeseymişim başka doktorlara güvenip yavrum zaturre olcakmış

biz kurban bayramından beri hastayız
tıkanmayla ve öksürükle başladı ,balgam sökücü verdiler çocuk hastanesinde, ha geçti ha gececek derken öksürük çoğaldı, başka doktora götürdüm balgam var gıcık yapyo ondan öksürüyo dedi ,sırtını göğüsü nü dinledi bişi yok dedi.
15 gün önce artık hiç uyuyamaz hale geldi yavrum öksürük çoğaldı özele götürdüm
hemen film istedi doktor bronşit olmuş yavrum 10 gün antibiyotik tedavisi ve balgam sökücüler verdi iyileşmemeiş 5 gündür iğne vuruluyo
evimize buhar makinesi verdi hastaneden 1 haftada buhar tedavisi ne başladık içine ilaçlar koyuyom günde 3 kez buhar veriyom ilaçlı
bence güzel bir doktora götür ben daha götürmeseymişim başka doktorlara güvenip yavrum zaturre olcakmış

ALLAH korusun çok geçmiş olsun ben küçükken zaturre olmuş sonra zaturre menejite çevirmiş menenjit de beyin iltihabı demek ve mutlaka beyinde bir hasar bırakıyormuş ben dünyadaki milyonda bir şanslı biri olarak hiç hasar olmadan atlatmışım bu hastalığı sanırım bende hasar yerine ters etki yaptı çok zeki oldum sırnaşık şeysırnaşık şey
şaka bi yana dikkat edilmesi gerekn bir durum
bir de ben bu hastalıklar konusunda uzman oldum yarı doktor sayılırım asla tek doktora güvenmeyin ciddi bir rahatsızlıksa en az 2 farklı doktora götürün birinin dediğini diğeri tutmuyor malesef

allah korusun yaa
kurban bayramından beri 3 doktor gördü bişi yok dedi hastalık ilerlemiş bronşite çevirmiş işte
allah beterinden korusun

mutfak_robotu_muyum_neyim geçmiş olsun ikinize de opuyorumnanaktan

tesekkur ederim

Ah canım yaa Allah acil şifalar versin ünv hastanesine götürdum doktor prof du gelen bebeklerin hep bronşit oldugnu iğne buhar verdiklerini söyledi iyiki erken getirmişsin dedi bu konuda en ii ya ünv ya arastırma hast bence özellerdeki doktorlardan hiç memnun kalmadım ben iğneler ii gelir inş canım düzelir kuzucuk

tesekkur ederim

Ah canım yaa Allah acil şifalar versin ünv hastanesine götürdum doktor prof du gelen bebeklerin hep bronşit oldugnu iğne buhar verdiklerini söyledi iyiki erken getirmişsin dedi bu konuda en ii ya ünv ya arastırma hast bence özellerdeki doktorlardan hiç memnun kalmadım ben iğneler ii gelir inş canım düzelir kuzucuk

amin inş düzelir yavrular :ecrin_bebek:
iyi yapmışın ünv. hastanesine götürerek belkide bizde böle olmucaktık ama 3 doktorda aynı şeyi söleyince ne bilim çokta korkmadım baktım düzelceğine ilerliyo hastalık o zaman anladım
allah beterinden korusun tedavisi olan hastalık bunlar bunda şükürr

X