Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

KIZLAR EVLENİRSEK MASRAFFIMIZI ARANIZDA TOPLARSINIZ ARTIK MALUM ÖĞRENCİYİZ O DADÜĞÜN HEDİYENİZ OLUR :roflol:

nan sizin masraf çok olur snein gözün yükseklerde... bizim otelde düğün yapmaya paramız yetmez... ancak mahallede bi salon tutarız sana şeker:):)

nan sizin masraf çok olur snein gözün yükseklerde... Bizim otelde düğün yapmaya paramız yetmez... Ancak mahallede bi salon tutarız sana şeker:):)

merak etme düğünü ailesi yapapr mezara mı götürecekler parayı. Amma sonrası önemli geçimi kastediyom

Bu banna aşık olmuş sanki sık sık görüşelim dio .ben sık sık görüşürsem işler yaş sınav mınav uçar dersi fallan unuturum

kızz amelede lazım inşaatlara herkez doktormu olsun:):) çalışsın ekmeğini taştan çıkarsın

kızlar son geleln msj aynen yazıorum .dahha önce sunduğum bi teklif vardı o teklifi bugün tekrardan sunuyorum.ben hislerimden bişey kaybetmedim hala istiyorum sende bu hissime karşılık veririmisin.benimle yeni bi hayata varmısın eskiden sorunların vardı.şimdi çok şükür bittişimdi bi cevap istesem ne dersin ?
msj aynnen başım döndü ya bu kadar hıza

çocuk demekki bugün hepten etkilenmiş senden.. kız yoksa yine çıplak bacaklarlamı gittin o kısa mavi elbisenleaklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…