Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

On41 geeeeeeeeeldiiiiiiiiiiiii :dance:

zarife m hoşgeldin..eşarbın çok güzel.. nasıl gidiyo düğün hazırlıkları

iyi aslında halıları saymazsak bitti bile
24 günüm kaldıhihoyyyt

aslında eşarpla olcak iş değil
kıyafet eklicektim ama makineyi titretmişim net değil,ilk defa etek giydim sözüm dışında dakaydirigubbakcemile3

oyyy canım bitmiş bitmiş.. eksikler zamanla tamamlanır.. bende hiç etek giyemiyorum .. evliliğe karışınca giyeriz artık.. düğün mü olacak nikah mı canım?ne heyecan vardır şimdi sende :asigim:

oyyy canım bitmiş bitmiş.. eksikler zamanla tamamlanır.. bende hiç etek giyemiyorum .. evliliğe karışınca giyeriz artık.. düğün mü olacak nikah mı canım?ne heyecan vardır şimdi sende :asigim:

ben bi kız gördüm geçen etekle çok tatlıı olmuştu kıskandım ondan giydim:jeyyar::jeyyar:

heyecan yok hiç
ama yani olcaksa olsun diyorum artık ne kadar beklicemkaydirigubbakcemile3
nikah olcak ardından da yakınlarla yemeğe gitcez inşallah:sm_cool::sm_cool:

evet canım ya bende özeniyorum bazen,etek ceket çok güzel takımlar var.. zemuszemus

haklısın bi yerden sonra stres gerginlik oluyo..bekleyemiyo insan..

en iyisi canım..Allah mesut etsin şimdiden.. darısı başımıza inş. opuyorumnanaktan tez zamanda kaydirigubbakcemile3

evet canım ya bende özeniyorum bazen,etek ceket çok güzel takımlar var.. zemuszemus

haklısın bi yerden sonra stres gerginlik oluyo..bekleyemiyo insan..

en iyisi canım..Allah mesut etsin şimdiden.. darısı başımıza inş. opuyorumnanaktan tez zamanda kaydirigubbakcemile3

darısı başına canım o zaman:icecream::icecream:

amin canım,tüm bekarların başına inş. olumunekankayizsmile

zarife
m aldo baroni markasını duydun mu hiç,erkek giyimde?
:uhm:

yoook duymadım:1no2::1no2:
klasik giyim mi
aslında pek de ilgiliyimdir giyimle ama bunu kaçırmışım galiba
delikafadulden

yoook duymadım:1no2::1no2:
klasik giyim mi
aslında pek de ilgiliyimdir giyimle ama bunu kaçırmışım galiba
delikafadulden

baktım şimdi de osmanbey de varmış bi tek
zaten yaygın olsa bilirdimkaydirigubbakcemile3

canım bende duymadım :uhm: ama dizilerin sonlarında oyuncuların kıyafet logolarında görmüştüm.. bugün dolaşıyodum çarşıda. bi mağazada o marka adı altında bi set gördüm..hoşuma gitti.. kravat-kol düğmesi-mendil-anahtarlık-kalem takım halinde 90 tl. . iyi bişise alayım bari.. mirmirmirmir yabancı bi rk. ım var erkek,ona sordum.oda çok iyi bi marka dedi.. bizim burda erkekler genelde ordan alışveriş yapar dedi.. ama bilmiyorum

canım bende duymadım :uhm: ama dizilerin sonlarında oyuncuların kıyafet logolarında görmüştüm.. bugün dolaşıyodum çarşıda. bi mağazada o marka adı altında bi set gördüm..hoşuma gitti.. kravat-kol düğmesi-mendil-anahtarlık-kalem takım halinde 90 tl. . iyi bişise alayım bari.. mirmirmirmir

hee fiyata bakarsan dandik değil gibikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama bilinmiyor ya daha bence sarar fln ala sen gene fiyatlar aynı bunla biz aldıydık
gömlek kravat kol düğmesi 45 miydi nenaniknaniknaniknaniknaniknanik

sarara bakmadım da,kiğılı yla sabri özel e baktım..ikisinin fiyatları hemen hemen aynı..sabri özelden alıcam sonunda galiba..orda da 75 tl oda iyidir ,sen bilirsin =) ben yeni yeni başlıyorum erkek giyim mağazalarına bilmiyorumkismile

sarara bakmadım da,kiğılı yla sabri özel e baktım..ikisinin fiyatları hemen hemen aynı..sabri özelden alıcam sonunda galiba..orda da 75 tl oda iyidir ,sen bilirsin =) ben yeni yeni başlıyorum erkek giyim mağazalarına bilmiyorumkismile

sabri özel de iyi ama hediyede isim de ayrı bencekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o yüzden de sarar derim,cacharel var ama ora çok pahalı bi de damat olabilir

ben kendimden çok nişanlıma almışımdır belki de kıyafet

sabri özel de iyi ama hediyede isim de ayrı bencekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o yüzden de sarar derim,cacharel var ama ora çok pahalı bi de damat olabilir

ben kendimden çok nişanlıma almışımdır belki de kıyafet

offfff boshayallersmile bu kararsızlık öldürücek beni.. sarar da merkeze çok ters bi yerde.. outlet center var izmitin çıkışına doğru... vakit kalırsa bide oraya bakayım bari.. olmazsa sabri özeldekini alırım... zaten o set 75+gömlek 50+doğum günü pastası 20..düz hesap 150 yi gözden çıkarmam lazım... çok sıkıştım bu ay valla..doğum günü sevgililer günü üst üste geldi.. bide sürpriz yapıp ben ist. a gideyim diyorum..bakalım.. :eek: sağol canım ya.. alıcam artık birini.. olumunekankayizsmile

offfff boshayallersmile bu kararsızlık öldürücek beni.. sarar da merkeze çok ters bi yerde.. outlet center var izmitin çıkışına doğru... vakit kalırsa bide oraya bakayım bari.. olmazsa sabri özeldekini alırım... zaten o set 75+gömlek 50+doğum günü pastası 20..düz hesap 150 yi gözden çıkarmam lazım... çok sıkıştım bu ay valla..doğum günü sevgililer günü üst üste geldi.. bide sürpriz yapıp ben ist. a gideyim diyorum..bakalım.. :eek: sağol canım ya.. alıcam artık birini.. olumunekankayizsmile

hangi outlet viaport mu
gömleğe ayrı para verme benim dediğim seten al sararda gömlek-kıravat-kol düğmesi çok da şık bi kutudaydı 45 hadi olsun 80

outlet centeri de biliyorum.sakaryaada okudum ben baya geldik oraya da.orda sabri özel mi var sadece

hem niye ille de klasik arıosun

outlet centeri de biliyorum.sakaryaada okudum ben baya geldik oraya da.orda sabri özel mi var sadece

hem niye ille de klasik arıosun

outlette sabri özel var mı bilmiyorum ama vardır herhalde..sarar-hatemoğlu-kiğılı fln var..damatta olması lazm.bayadır gitmedim.. canım benim ki de bankacı.o yüzden klasik bi hediye düşündüm..
CADIARZU

outlette sabri özel var mı bilmiyorum ama vardır herhalde..sarar-hatemoğlu-kiğılı fln var..damatta olması lazm.bayadır gitmedim.. canım benim ki de bankacı.o yüzden klasik bi hediye düşündüm..
CADIARZU

o zaman klasik işine de yarar öle yap
benimki çok spor giyer o yüzden bilmiyorum bi tek nişan takımını alırken set de almıştık hediye ordan biliyorum

Son düzenleme:
benimkide normal zamanda spor giyiyo da.. bu ona aldığım ilk doğum günü hediyesi olacak.o yüzden klasik ,şık bişi olsun diye bunu tercih ettim..ilerki zamanlarda spor fln alırım nasılsa.. zemuszemus sağol canım benim.. bu hafta bide sarar a bakiim o zaman..yerimseniben

benimkide normal zamanda spor giyiyo da.. bu ona aldığım ilk doğum günü hediyesi olacak.o yüzden klasik ,şık bişi olsun diye bunu tercih ettim..ilerki zamanlarda spor fln alırım nasılsa.. zemuszemus sağol canım benim.. bu hafta bide sarar a bakiim o zaman..yerimseniben

ahhh gençliğim geldi aklıma
ben ilk doğumgününde saçımı boyamıştım koyu oldu diye de ağlamaktan gitmemiştim bile yanına yalvarmıştı da bırak hediyeyi
:roflol::roflol::roflol:

X