Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

çok uykum geldi saat çok erken gidip yatsam mı ki ama ilaçlarımın saati gelmedimirmirmirmirfisfisfis

kız dasaat kaç sende bizimkiler gibi saat 9 dan uyuyolar bizde 11 12 de uyanık olunca saat3 olmuş 4 olmuş sen halen uyanıksın diolar :roflol:

kızar yarın cilt bakımına gidiorm zemuszemus doktor yapacak dermabrazyon :sm_cool:

hb tskler.. ee anlatin bakalim planlarinizini..

off ya ben halen iyilesemedim kizlar yaa halen hastayim.. geceleri hic uyuyamiyorum

off ya ben halen iyilesemedim kizlar yaa halen hastayim.. geceleri hic uyuyamiyorum

benimilk hedefim öss sonra okul adevam sonra okul sırasında evlenebilirim aday olursa böyle sonrada meslek tabi inş hakkımızda hayırlısı

kız dasaat kaç sende bizimkiler gibi saat 9 dan uyuyolar bizde 11 12 de uyanık olunca saat3 olmuş 4 olmuş sen halen uyanıksın diolar :roflol:

ben çok uykucuyumdur bıraksalar her gün 8de 9da uyurummirmirmirmir sizinkiler de bi alemmiş haakaydirigubbakcemile3
Siz 2 kardeş misiniz yoksa senden büyük var mı

kızar yarın cilt bakımına gidiorm zemuszemus doktor yapacak dermabrazyon :sm_cool:

vay süslü kokana vayyy :jeyyar:

ay canim ya kiyamam cok gecmis olsun tekrar. giz sicak sicak bisiler ic valla iyi gelir, bol bol portakal mandalina ye, bana okadar iyi gelmistiki portakal mandalina, anlatamam ha. bol vitamin veriyor, insan kendini cok daha iyi hissediyor :teselli:

ben çok uykucuyumdur bıraksalar her gün 8de 9da uyurummirmirmirmir sizinkiler de bi alemmiş haakaydirigubbakcemile3
Siz 2 kardeş misiniz yoksa senden büyük var mı

biz 2 kardeşiz .benim küçüğüm var senin yaşlarda cnm

benimilk hedefim öss sonra okul adevam sonra okul sırasında evlenebilirim aday olursa böyle sonrada meslek tabi inş hakkımızda hayırlısı

kiz sen kac yasindasin ? ohoo bi suru talibin olur senin adi ustunde SEKERKIZZkaydirigubbakcemile2 ins cnm herseyin hayirlisi Allah gonlune gore versin

kiz sen kac yasindasin ? ohoo bi suru talibin olur senin adi ustunde SEKERKIZZkaydirigubbakcemile2 ins cnm herseyin hayirlisi Allah gonlune gore versin

vallla yalan yok şekermiyim değilmiyim yorum sizinde öylefazlatalibim yok yallan olmasın şimdi yaş 26 cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…