Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok canım bizimkiler çok tutucu tanışarak evlilik çok ayıp karşılanıyo özellikle kızlarda.erkkeelr tanışıyo amma onlardada çok konuşuluo.tutucu biraz bizim aile

evet cnm o zaman daha anlayışlı olurlar
Ama sen evlilik istemiyorsun yakın zamanda anladığım kadarıyla

ben o konuda rahatim kizlar allaha sükür
babam eski sevgilimdende haberdardi
annem hemen gitmis sölemis
babamda gelsinler de tanisalim felan demis hatta -tatlicadiarzu-

bizimkiler rahat birakirlar beni, güvenirlerde cok
normal erkek arkadaslarimida bilir babam, yani normal arkadaslarimi, hatta tanistiririm babamla bile ohaoldumsmile
o yüzden simdi sevgilim oldugunu felan bilse hic tepki vermez, anlayisla karsilar allaha sükürrrrrrrrr :Saruboceq:

ben babamı çözemedim.
Bazen bana msj geliyor annem de şakasına babama söylüyor erkek arkadaşından geliyordur diye babam da hiç tepki vermiyor gülüyor
Ama aslında o konularda sert biridir
Çözemedim valla

ne güzel yaa nerdee bizde.aslında ben de ölçülüyüm erkek arkadaş edinmiorum güvensizlik meselesi değil bizde ayıp karşılanıyo malesef:çok üzgünüm:

deneme yapayım bigün.
Baba benim sevgilim var diyeyim.Baktım yüzünün şekli değişiyor ayağa kalkıyor hemen gülmeye başlarım 'aaa baba şaka yaptım hemen de inandın' derim
Ama o gülümser anlat bakalım kzım kimmiş tanıştır bizle derse bi güzel anlatırım aşkımı
Nasıl fikirkaydirigubbakcemile3

evet ama birde sunu düsün
inanmiyorum sana, saka yapmiyosundur, diye sert cikisirsa naparsin :bbo:
sen babani tanirsin az cok, birazda olsa ne tepki verecegini cözebilirsen, dene derim ohaoldumsmile eyvahedigeldismile

inşAllah bulursun öyle birini cnm biz de artık bakarız düğün foto larına
Ben de ne meraklıyım sizi evlendirmeye:jeyyar:delikafadulden

inş canım öncelik bizin tabisizin da erken bi nişan söz falaln yaparsınız dursun öyle :dance::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…